20.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

18. M. Baloun , 24. J. Prokop , 28. M. Kovařík , 45. M. Moravský , 56. F. Krejza (vl.) , 70. D. Folwarczny - 90. J. Svoboda
0

Brandýs nad Labem - Brandýs na jaře ztratil body jen ve šlágru ve Zbuzanech. Na domácí půdě je ale brandýská mašina k nezastavení.To se potvrdilo i nyní, kdy Mnichovo Hradiště po celý zápas jasně tahalo za kratší konec. Nedokážeme si představit, co by se musela s kvalitně hrajícím Brandýsem stát, aby jim unikl titul Středočeského přeborníka a postupujícího do divize.

ROZHODL JIŽ PRVNÍ POLOČAS

Brandýs od počátku hrál jako král soutěže. Hradiště při svém posledním výletu do Rakovníka inkasovalo čtyřikrát. Tuto normu naplnili hráči Hradiště ještě během prvního poločasu. Brandýs je doma neporazitelný. V úvodních patnácti minutách se sice ještě žádná akce neujala, ale v 18' nastartoval domácí mašinu stoper Baloun - 1:0. Když o pět minut zvýšil aktivní Prokop a o dalších pět minut domácí forvard Kovařík, tak bylo o zápasu rozhodnuto - 3:0. Vedení o tři branky a jasná dominance domácího týmu nenaznačovala, že by mohl přijít nějaký krach. Vedení do půle ještě stvrdil výborně hrající štírek Moravský - 4:0.

ALESPOŇ ČESTNÝ ÚSPĚCH V ZÁVĚRU

Druhý poločas se spíše jen dohrával. Příchozích 160 diváků nevidělo tak strhující podívanou jako v prvním poločase. Vedení domácího týmu navýšil vlastní brankou Korejza - 5:0. Své střelecké kvality ukázal také domácí kapitán Folwarczny, když v 70' vstřelil šestou branku - 6:0. Hostům se podařilo vstřelil alespoň čestný úspěch v poslední minutě, kdy se prosadil Svoboda - 6:1. V Brandýsu po zápasu vypukla radost, protože přišla šokoující zpráva ze Zbuzan, kde domácí hvězdy nečekaně podlehly poslední Lhotě.