25.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2016-2017

--

Mistrovská kocovina - Lhota doma dostala od zručského béčka pět branek

39. D. Baďouček , 87. D. Baďouček , 88. M. Trnka (vl.) - 10. P. Hucl , 15. R. Karpíšek , 28. P. Hucl , 43. T. Valenta , 63. P. Hucl
0

Lhota minulý týden získala jistotu prvního místa, ale ve 25. kole si domácí diváci příliš radosti  neužili.  Domácí doslova prospali první půlhodinu, po které prohrávali 0:3, dvakrát se trefil Hucl a jednou Karpíšek. Pak přišlo snížení, ale Valenta upravil na poločasové skóre 4:1 pro Zruč. Petr Hucl pak v pokračování dokonal hattrick, Lhota korigovala slepenými brankami až v úplném závěru zápasu...

Parádní půlhodina hostů

Lhota už si postup zajistila minulý týden a hrát se tak mohlo bez nervů. Domácím hráčům se moc běhat nechtělo, zato hosté se hodlali proti mistrovi vytáhnout a ve 28. minutě už svítilo na ukazateli skóre 0:3! Hucl, Karpíšek a znovu Petr Hucl zařídili hostům pohodlný náskok.

Za Sokol pak snížil Baďouček, ale hosté přece jen odcházeli do šaten s náskokem tří branek, když na 4:1 zvyšoval Valenta, když se prosadil svým zakončením proti brankáři Šteffelovi.

Hucl si připsal hattrick

Petr Hucl v 62. minutě slavil třetí gól v zápase a bylo to už 5:1 pro Zruč! Domácí díky Baďoučkovi a vlastnímu gólu Trnky nakonec v samotném závěru snížili na důstojných 3:5 a odvrátili tak hrozbu vysokého domácího debaklu...

TJ Sokol Lhota B
F. Šteffel [-] - L. Böhm [-] (46. M. Cink [-] ) , L. Čejka [-] , Z. Paul [-] , D. Baďouček [-] , S. Litaev [-] , J. Humeník [-] (46. A. Nejdl [-] ) , L. Nejdl [-] , F. Rohrer [-] (46. M. Šindelka [-] ) , M. Kučera [-] , J. Záhrobský [-]