21.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

--

Utkání Sedliště proti Petřvaldu na Moravě rozhodl domácí Sekanina

0

V sobotu tým TJ BDSTAV Sedliště čekal domácí souboj s týmem TJ Petřvald na Moravě. Toto utkání bylo vyrovnané a rozhodla ho jedna branka utkání, kterou vstřelil v 74. minutě domácí Tomáš Sekanina a zajistil domácí důležitou výhru 1:0 nad velmi kvalitním soupeřem.

Utkání mezi domácím Sedlištěm a hosty z Petřvaldu na Moravě bylo celkem vyrovnané. Boj od šestnáctky k šestnáctkám, bez větších šancí. Toto utkání bylo o tom, kdo ze soupeřů udělá nějakou chybu, Jednu chybu udělali domácí v prvním poločase, ale Huvar Jiří ji nepotrestal. Běžel sám na gólmana a trefil jen nohu vyběhnutého golema domácích.

Do druhého poločasu museli hosté nuceně střídat. Co se trochu projevilo na hře hostů. Domácí byli o něco aktivnější, ale bez vyložené gólové šance. A v 74. minutě před konce s přímého volného kopu si náš gólman postavil za zeď, čeho využil domácí hráč ke skórování! Byla to chyba hostujícího gólmana, kterou potrestal Tomáš Sekanina a zajistil ve vyrovnaném utkání domácím velmi cenné tři body.

FK Petřvald na Moravě
Tomáš Klečka - předseda klubu hostujícího týmu: „Utkání bylo celkem vyrovnané. Boj od šestnáctky k šestnáctce, bez větších šancí. Bylo to, kdo ze soupeřů udělá nějakou chybu! My jsme ji v první půli nepotrestali. Do druhé půle jsme museli nuceně střídat, a to se trochu projevilo na naší hře. Domácí byli o něco aktivnější, ale bez vyložené gólové šance. A až asi 15 minut před konce s PVK se náš gólman postavil za zeď, což využil domácí hráč ke skórování! Byla to chyba našeho gólmana! Dle mého názoru by zápasů slušela remíza!“