0

Na hřiště domacích Sokolů, kteří jsou v tabulce první, zavítal soupeř z nedalekých Abertam. Počasí i terén byl ideální. V derby horalů již od počátku bylo patrno, kdo si ze zápasu do tabulky přidá tři body...

Hned v 1. minutě mohli domácí vstřelit branku. Podařilo se jim to o minutu později. v 15. minutě to bylo "jen" 2:0 pro domácí dravce. Jejich tlak byl v úvodu opravdu drtivý. Bohužel stínem utkání bylo zranění domácího bombera. Z hřiště Honzu Jandu museli doprovodit hráči obou mužstev. Jak je patrnno na fotografii, zranění si muselo pravděpodobně vyžádat lékařské ošetření. V tom okamžiku domácí dravci polevili a bylo znát, že jejich nejlepší střelec chybí. Hosté znenadání dali branku a utkání se na chvíli vyrovnalo. Přestože v jedné chvíli byl stav jen 3:2 pro domácí, nic nezabránilo perninským dravcům k zisku tří bodů, kdy se zaskvěl vstřelením hattricku T.Horváth. Utkání sledovalo na 60 diváků.