18.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Týniště rozstřílelo Trutnov

0

Domácí Týniště šlo rozhodně za třemi body už v úvodu zápasu. Po čtvrthodině domácí vedli o tři branky, do kabin šli s pěti vstřelenými góly. Ve druhém poločase Trutnov pouze snížil na konečných 7:3.

Týniště během prvních minut nakročilo za výhrou

Fotbalisté Týniště učinili první krok za třemi body už v první minutě zápasu, kdy se dostali do vedení díky brance útočníka Tomáše Vody. Bleskový gól měl pochopitelně pozitivní účinek na domácí tým, naopak hosté se potýkali s vlastními chybami. Úspěšný vstup do zápasu potvrdilo Týniště znovu v sedmé minutě, kdy hostujícího gólmana Lukáše Birku překonal Petr Pokorný. Neuplynulo ani patnáct minut hry a Týniště vytrestalo hostující obranu potřetí. Na konci týnišťské akce, která znamenala třetí gól, stál zakončující Radek Mládek.

Díky třetímu vstřelenému gólu Týniště se Týniště uklidnilo. I kvůli se tomu se Trutnovu podařilo v šestnácté minutě snížit. Na 3:1 snížil hostující útočník Marcel Štěpánek. Během následujících minut se hra vyrovnala, Týniště přesto nedopustilo žádné drama. Před koncem poločasu domácí přidali další dvě trefy a definitivně tak rozhodli. Ve třicáté deváté minutě zaznamenal čtvrtý týnišťský gól Adam Tomášek. Do kabin se šlo za stavu 5:1, a to i kvůli vlastní brance trutnovského Vojtěcha Kozáka.

Ve druhém poločase se žádné drama nekonalo. Týniště dalšími dvěma góly, které od sebe dělilo šest minut, navýšili skóre na 7:1. V padesáté šesté minutě zvýšil na tenisových 6:1 Martin Matoušek, o chvíli později přidal sedmý gól domácích Jan Fidra. Trutnovu ve zbytku zápasu dvěma góly alespoň zmírnil krutý výsledek. V šestašedesáté minutě snižoval Pavel Matějka, dvě minuty před koncem upravil na končených 7:3 Matěj Kalhous.

SK Týniště nad Orlicí
J. Hlaváč [-] - J. Hladík [-] (61. P. Bartoš [-] ) , P. Pokorný [-] , M. Winkler [-] , M. Horák [-] - A. Tomášek [-] (46. J. Winkler [-] ) , J. Forejtek [-] (75. Š. Ráček [-] ) , R. Mládek [-] , M. Matoušek [-] - T. Voda [-] , J. Fidra [-]

MFK Trutnov B
L. Birka [-] - V. Kozák [-] , M. Přívratský [-] , P. Matějka [-] - T. Groer [-] , O. Šimůnek [-] (73. O. Chráska [-] ) , P. Ficner [-] - Š. Landa [-] , P. Doubic [-] , M. Kalhous [-] , M. Štěpánek [-]

ŽK: 77. M. Přívratský , 89. V. Kozák .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Lavrenčíková Jindra - ŠLEZINGR Lukáš, JANATA Lukáš.