17.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Štítina vedení neudržela

74. D. Štefek - 18. J. Havelka (p.)
0

Štítina přišla o své hubené vedení asi patnáct minut před koncem a odvezla si z Bohuslavic bod.

Štítina si nechala v Bohuslavicích protéct mezi prsty dva body, když doplatila na neproměňování i těch nejvyloženějších šancí. První tutovku zavraždil Matyášek, protože pálil z optimální pozice kousek vedle. Poté napřáhl Černý, brankář Gross balon vyrazil pouze k Tkadlečkovi, jenže ani teď se skóre neměnilo. V 18. minutě už se hostům poštěstilo. Dalekonosný projektil Havelky rozezvonil břevno, Hrubý pak nezvládl malou domů a Gross musel faulovat Matyáška. Následnou penaltu bezpečně zužitkoval Havelka – 0:1. O chvíli později se chytal za hlavu Prokša, protože vsadil na razanci a vůbec netrefil bohuslavickou kasu.

Štítina dominovala i po přestávce, ale trio Heger – Prokša – Tkadleček pokazilo nadějné přečíslení tři na jednoho. Za zmínku stál rovněž trestňák Havelky z hranice šestnáctky, který výtečně zpacifikoval Gross. V 74. minutě však přišel blesk z čistého nebe. Hostující stoper Halška se nechal přetlačit ve vzdušném souboji a Daniel Štefek špičkou kopačky pokořil gólmana Evjáka – 1:1. Domácí tak z nedělního duelu vytěžili zlatý bod.

SK Bohuslavice
Marcel Melecký, trenér Bohuslavic: V posledních týdnech dost lepíme sestavu, takže můžeme být rádi za bod. Oproti předchozímu zápasu v Darkovičkách kluci alespoň bojovali, ale herně je to pořád hodně slabé. Kromě toho vyrovnávacího gólu jsme si vlastně nevytvořili šanci. Štítina asi remízu těžce rozdýchává.

TJ Tatran Štítina
Radim Maloch, záložník Štítiny: Začali jsme výborně a skoro půlhodiny jsme domácím nepůjčili balon. Kombinovali jsme po zemi, měli jsme spoustu standardek a nebezpečných centrů, jenže bohužel jsme vstřelili pouze jediný gól. Po přestávce navíc soupeř udeřil z jediné střely na branku. Úplně zbytečně jsme ztratili dva body.

J. Gross [-] - P. Cigán [-] , P. Kocián [-] (63. V. Mička [-] ) , T. Štefek [-] , J. Vitásek [-] , J. Štefek [-] , D. Štefek [-] , F. Hrubý [-] , R. Dihel [-] (87. T. Těžký [-] ) , M. Strýček [-] , R. Heiduk [-]

J. Evják [-] - J. Tkadleček [-] , D. Matyášek [-] , J. Heger [-] , J. Černý [-] (82. M. Režnar [-] ) , T. Halška [-] , D. Kuděla [-] , O. Prokša [-] (72. M. Řeháček [-] ) , J. Havelka [-] , R. Šimeček [-] , R. Maloch [-]

ŽK: 60. P. Kocián , 62. R. Heiduk - 57. J. Heger , 84. M. Řeháček .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: SZKUTA Pavel - PASTERČÁK Jozef, BEDNÁŘ Marcel.