23.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

Svinov porazil TJ Sokol Hošťálkovice 6:2

0

Hošťákovičtí byli zpočátku bojovní, ale celek Svinova byl prostě lepší.

Zpočátku vedli hráči Hošťálkovic na půdě domácího Svinova 1:0. Krátce poté Svinov dorovnal. Hošťálkovice se nedaly a znovu se dostaly do vedení. To však bylo z jenjich strany vše. Svinov opět dorovnal a vzápětí zvýšil náskok na 4:2.

Ve druhém poločase se hosté vytratili a domácí Svinov zvyšoval náskok na 6:2. Pak už nebylo o co bojovat a posledních třicet minut se hrálo bez branek.

TJ Sokol Hošťálkovice
"Svinov byl prostě lepší. My jsme sice dali první branku, pak druhou, ale dál už nás válcovali," uvedl zástupce trenéra TJ Sokol Hošťálkovice Tomáš Černaj.:

O. Strakoš [-] - M. Posmyk [-] , T. Vaněk [-] , O. Sýkora [-] , D. Novák [-] - P. Cigan [-] , R. Martykán [-] , D. Zátopek [-] - M. Schvarz [-] , J. Martínek [-] , V. Baránek [-]

Místo: Ostrava-Svinov.