19.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Desná a Cvikov se rozešly smírně

0

Toto utkání začalo ihned z ostra a již v první minutě byla k vidění krásná nahrávka, která bohužel nebyla proměněna a tak se hrálo na plné obrátky dále.

Šance ihned v úvodu

Desná si vytvořila první šanci již v 1. minutě utkání, když Špaček našel ve vápně naběhnutého Pfeifera, ale ten šancí pohrdl a míč netrefil.v 9. minutě měli velikou příležitost hosté, ale Křemen na poslední chvili zablokoval střelu Vackovi. Ve 14. minutě našel domácí Holman ve vápně Pfeifera, který se tentokráte ke střele již dostal, ale mířil nad. Ve 25. minutě zastavilo střelu Holmana břevno hostující branky. Domácí měli v těchto chvílích tlak, ale skórovat se jim podařilo až v 34. minutě, když po trestném kopu rozehraném Holmanem skóroval hlavou P.Kořínek a srovnal na 1:1.

Tlak pokračoval a ve 40. minutě rozehrával z poza vápna tresný kop P. Kořínek, jeho střela trefila spojnici břevna s týčí, k odraženému míči se dostal na vápně Kulhánek a na dvakrát z dorážky prostřelil hostujícího golmana - 2:1. Škoda pro domácí, že z této převahy vytěžili jen dvě branky.

Vyrovnání z trestného kopu

Úvod druhé půle domácí nezachytili a již v 53. minutě vyrovnal na 2:2 z trestného kopu

cvikovský Červenka. Domácí byli zaskočeni a hosté mohli v 64. min. jít do vedení, ale

Kuběj mířil po rychlé akci těsně vedle domácí branky. V 70.min. vysunul Pfeifer Holmana,

ten po samostatné akci obešel i gólmana, ale z velkého úhlu trefil jen tyč. Do vedení poslal hosty v 74. minutě Paštika po chybě domácí obrany - 2:3. V 79.minutě se dostal do tutovkyhostující Vacek, ale svoji šanci neproměnil.

Domácím patřila až poslední desetiminutovka, ale podařilo se jim jen srovnat na konečných

3 : 3 v 89. minutě, do vápna poslal míč P. Kořínek, hlavička Špačka ještě gólem neskončila, gólovou byla až dorážka V. Kořínka, který se hlavou vrhl do míče na hranici brankové čáry a zajistil domácím bod, který je pro ně však v této situaci málo.

Místo: UMT. Počet diváků: 120.