23.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

--

--

První Semily vyzvala Česká Lípa, ale domácím i po slabším výkonu stačil jeden gól na těsnou výhru

0

Vedoucí celek krajského přeboru na svém hřišti v nepříliš záživném utkání porazil Českou Lípu. Jedinou branku, která zajistila semilským fotbalistům všechny tři body, vstřelil už na začátku zápasu záložník Ondřej Vlach.

První poločas rozhodl

Utkání začalo za vydatného deště. Štěstím pro domácí bylo, že se hned ve 4. minutě trefil po samostatné akci Ondřej Vlach. Nikdo v té chvíli jistě nečekal, že to bude nakonec rozhodující branka. Domácí si totiž vypracovali další příležitosti, ale hned dvakrát je nevyužil Ježek, jednou Liška a jednou nezakončil dobře Vrchovský. Už v 15. minutě střídal zraněného zkušeného semilského obránce Hrma mladý Liška, ale odehrál utkání solidně.

Mokrý terén ukazoval své

Místo potvrzení náskoku se domácí i ve druhém poločase museli obávat vyrovnání. Semilským hráčům častokrát chyběl kousek k úspěšnému zakončení, dobře se proháčkoval dvakrát Rumler, ale akci nedokázal zakončit povedenější střelou. Jednou dokonce i přehodil gólmana hostů Chadrabu, ale minul branku. Domácím hráčům chyběl pohyb, za vlhka a na mokrém terénu se zřejmě už všichni těšili do šaten. V samotném závěru se hosté dostali v jedné z mála akcí až před semilskou branku, ale s evidentním faulem na brankáře Koudelku, takže jejich akce byla zastavena rozhodčím a skóre už se neměnilo.

SK Semily
Miroslav Procházka ( trenér domácího celku SK Semily ): Po prvním poločase jsme mohli vést 4:0, ale místo toho to bylo jen o gól, scházel nám pohyb, a to se bohužel nezlepšilo ani ve druhém poločase. Citelně nám chyběli čtyři zranění hráči, jediné pozitivní z tohoto zápasu jsou pro nás tři body