3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

Hory si poradily s Bukovskem

0

Utkání pro náš web ohodnotil trenér domácích Milan Balík.

SK Ratibořské Hory
Milan Balík, trenér: K utkání jsme tentokrát nastoupili v kvalitnější sestavě. Z počátku utkání jsme si vytvořili několik slibných gólových šancí, ty jsme ale bohužel nevyužili. Hru jsme ale i nadále kontrolovali a překrásným gólem Michala Prokeše z 25 metrů jsme se ujali ve 21. minutě vedení. Škoda je neproměněné penalty Michala Prokeše minutu před koncem poločasu, kdy jsme své vedení mohli ještě pojistit. Do druhého poločasu soupeř nastoupil s větší agresivitou a touhou po vyrovnání. Naši hráči ale i nadále bojovali a hned ve 47. minutě jsme po hezké akci gólem Jiřího Vaněčka zvýšili své vedení na 2:0. S přibývajícím časem jsme se soustředili na udržení výsledku, škoda je obdržené branky v samém závěru utkání. Za výkon, bojovnost a nasazení musím pochválit celé mužstvo, vyzdvihnout bych chtěl výkony gólmana Václava Krcha, stopera Davida Kutiše a v útoku neustále bojujícího Filipa Kmenta. Ještě jednou díky všem za předvedený výkon a získané body. Děkuji i divákům, kteří nás přišli i v nedělním termínu podpořit v hojném počtu. V našem příštím utkání nastoupíme v sobotu 2.9. od 17.00 na hřišti Sokola Kardašova Řečice.

V. Krch [-] - M. Janošík [-] , L. Homola [-] , D. Kutiš [-] , M. Prokeš [-] , A. Fišer [-] , P. Mareš [-] , J. Vaněček [-] , F. Kment [-] (90. D. Feichtinger [-] ) , O. Balík [-] , L. Skopec [-]