D. Vokál [-] - R. Brzek [-] , T. Havlíček [-] (62. P. Kubišta [-] ) , D. Sedláček [-] , J. Laštovička [-] (46. B. Ilič [-] ) , J. Vávra [-] , L. Říha [-] (46. J. Valenta [-] ) , J. Dařbuján [-] (46. J. Pšenička [-] ) , M. Khol [-] , P. Dvořák [-] , J. Hejcman [-]

P. Žák [-] - J. Trčka [-] , M. Vyhnánek [-] , J. Handlíř [-] , M. Přívratský [-] , M. Liška [-] - T. Groer [-] , P. Kučera [-] , V. Kuhn [-] - P. Matějka [-] , Š. Landa [-]

ŽK: 80. M. Khol - 60. T. Groer .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Šedivý Michal - JANEČEK Štěpán, FRANĚK Tomáš.

15. 11. 2017 09:13
Funkcionář, Administrátor klubu, Vedení klubu - FC Spartak Kobylice | Královéhradecký | Hradec Králové
Po čtyřech porážkách v řadě jsme v tomto utkání potřebovali nutně bodovat i když jsme šli do zápasu s vědomím, že jsme na naší UMT ješte v mistrovském utkání nebodovali. V prvním poločase působil náš soupeř fotbalověji, ale vyloženou šanci si za celý první poločas nevytvořil. My jsme byli produktivnější a šli do vedení už v 19.minutě po centru Romana Brzka skóroval Martin Khol. O 15.minut později zvýšil na 2:0 po chybné rozehrávce hostujícího brankáře Tomáš Havlíček. To bylo z obou stran do prvního poločasu všechno. Po změně stran jsme rozhodli hned ve 48.minutě o zisku tří bodů, když po rychlé kombinační akci zvýšil z brejku na 3:0 Roman Brzek. Hosté přijeli pouze se základní jedenáctkou a na to doplatili v 60.minutě, kdy po zranění jednoho ze svých hráčů museli zbytek zápasu dohrávat pouze o deseti. Toto oslabení vyloženě hostujícímu týmu pomohlo a po celý zbytek utkání byl vyloženě lepší a nebýt skvělých zákroků našeho brankáře, mohlo se utkání ještě zdramatizovat. Konečný výsledek uzavřel v poslední minutě svým premiérovým gólem v I.A. třídě David Sedláček. Dnešní utkání se nám střelecky vydařilo a důležité tři body zůstaly doma.