12.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2017-2018

0

Krátký report.

V neděli jsme odehráli slušný zápas s kvalitním soupeřem.
Ještě jsme se ani nestačili rozkoukat a už ve 20.sekundě jsme
inkasovali. Přes naši levou stranu se protáhnul svinovský útočník, nacentroval a na penaltě našel přesně
nekrytého spoluhráče. Naštěstí netrvalo dlouho a i my jsme odpověděli.
Posila z áčka Marek Svěnčík nádherně z přímého kopu ze 20 metrů vymetl šibenici v 6. minutě. Pak se
hra přelévala ze strany na stranu, opticky ale hosté získávali převahu.
Ve 27. minutě donutili naši obranu k hrubce a upravili skóre na 1 : 2. Znovu jsme se vrhli do útoku a záhy
bylo opět srovnáno, po pěkném průniku Radka Žižky po levé straně a
centru po zemi, opět pohotově skóroval ve 34. minutě Marek Svěnčík. Vzápětí jsme mohli stav otočit, ale T.
Tříska sám před gólmanem dobře míč netrefil.
Začátek druhé půle byl opět v znamení převahy hostů, když jsme se
dostávali pod tlak díky zbytečným faulům na naší polovině. Naše obrana
ale už pracovala bezchybně. K otočení skóre nám znovu pomohla standartka, signál po trestném kopu po ose Svěnčík,
Pařenica, Hudeček jsme proměnili v 60. minutě. O 10. minut později už to
bylo o dvě branky. Krásnou přihrávku do šestnáctky zúročil v hatrick Marek Svěnčík. Skóre uzavřel z penalty v
80. minutě Martin Kontra po faulu na Ondru Adámka. Byl to zatím asi náš nejlepší výkon, v druhém poločase za stálého deště
tým bojoval a i díky klukům z áčka jsme získali důležité 3 body.