25.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

Nová Ves poslala do I.B třídy Rapotice

0

Nová Ves definitivně poslala Rapotice o patro níže a ještě si k tomu perfektně zastřílela.

V první půli se hrálo hlavně podle domácích not. Nová Ves měla míč častěji na kopačkách, ale to bylo z její strany vše. Poprvé vážně zahrozila až po půl hodině, kdy Nečas nastřelil tyč. Změnu přinesla až 42. minuta, v níž se po pěkném pasu za obranu prosadil Jan Šandera.

Po přestávce se obraz hry nezměnil. Domácí šance však přibývaly. Duel zlomil gól Havlíka po rohovém kopu, po němž druhý celek tabulky nasázel neškodným Rapoticím další pět branek během necelých 30 minut. Závěru už soupeř, který neměl ve velkém vedru nikoho na střídání, dohrál jen z povinnosti.

FC Rapotice
Aleš Kolařík, vedoucí mužstva Rapotic: První poločas jsme v oslabené sestavě ještě obránili celkem dobře, nicméně individuální chyba chvíli před poločasem znamenala vedení domácích 1:0. Druhý poločas jsme pak psychicky odpadli a výsledkem bylo dalších 6 branek v naší síti a potvrzený sestup do 1.B třídy.