22.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2014-2015

--

Lípa na domácím hřišti nerozhodně se Štoky

18. L. Starý , 84. J. Prokš - 80. D. Šprla , 90. A. Dáňa
0

Souboj dvou mužstev z klidného středu tabulky přinesl vyrovnaný souboj až do samotného konce. Lípa pokaždé v utkání vedla, nicméně hosté dokázali vždy vyrovnat. Bod pro Štoky zařídil v úplném závěru utkání Aleš Dáňa.

Domácí se ujali vedení poměrně brzy. V 18. minutě totiž otevřel skóre utkání Starý. Průběh utkání napovídal k bezproblémovému utkání pro Lípu, která si během utkání dokázala vypracovat několik velkých brankových příležitostí, ale buď lipské útočníky vychytal brankář Bulant, nebo příležitosti sami trestuhodně zahazovali.

Vše podstatné se začalo dít až v posledních deseti minutách utkání. V 80. minutě dokázali hosté vyrovnat Šprlou na 1:1. To jim však nevydrželo příliš dlouho, neboť o čtyři minuty později šli domácí znovu do vedení. Tentokrát se v šanci nemýlil Jan Prokš. Ve třetí minutě nastavení však přišel faul před šestnáctkou domácích, k němu se postavil Aleš Dáňa a perfektně kopnutým přímým kopem zajistil Štokům alespoň bod z venkovního hřiště.

TJ Sokol Lípa
Aleš Jungvirt, trenér Lípy: Z našeho pohledu je to sice ztráta, ovšem pokud mám hodnotit celé utkání, tak je remíza nejspíš spravedlivá. My jsme nebyli schopní vstřelit gól, naopak soupeř z minima vytěžil maximum.

TJ Sokol Štoky
Tomáš Karlík, trenér Štoků: Byl to fotbal úrovně IV. třídy. Špatný výkon od obou mužstev. Nám se tedy nakonec podařilo v nastavení srovnat. Myslím, že to byla spravedlivá remíza.

P. Vašák [-] - M. Fejt [-] , M. Prokš [-] , R. Souček [-] (90. O. Koláček [-] ) , F. Šimek [-] - J. Prokš [-] , L. Starý [-] , R. Sláma [-] (90. L. Golemba [-] ) , P. Souček [-] (63. J. Havel [-] ) - M. Fejt [-] , M. Kříž [-]

M. Bulant [-] - M. Dáňa [-] (46. T. Gleixner [-] ) , L. Stehlík [-] , M. Kubík [-] , L. Havel [-] - J. Holík [-] (58. J. Fic [-] ) , M. Prokš [-] , D. Šprla [-] , A. Dáňa [-] - J. Žíla [-] , J. Lóži [-]

ŽK: 34. M. Fejt , 90. J. Prokš - 90. A. Dáňa .
Hráči zápasu: L. Starý , R. Sláma - M. Bulant , A. Dáňa .