17.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Vilémov otočil zápas ve druhé půli

0

Souboj sousedů zvládli lépe domácí, kteří sice na počátku obou poločasů prohrávali, ale v poslední zhruba půlhodince rozhodli o svém vítězství čtyřmi brankami.

V prvním poločase si oba celky vytvořily několik šancí, ale ujaly se jen dvě. Nejprve se prosadili hosté, kteří šli do vedení. Pak ale domácí stihli ještě vyrovnat, z penalty se trefil Svoboda. Po změně stran se hned prosadil Malinský. Jenže paradoxně to nakoplo Vilémov a po zbytek zápasu se hráli jen na polovině hostů. Vilémov čtyřmi brankami otočil výsledek na konečných 5:2.

TJ Sokol Vilémov
Miloslav Tlapák, vedoucí mužstva Vilémova: „První poločas byla vyrovnaná hra. Hosté měli mírnou převahu. Po změně stran sice šli do vedení, ale pak jsme převzali otěže my a nakonec zaslouženě vyhráli. Za druhý poločas jsme si tři body zasloužili.“

J. Bohuněk [-] - V. Špitálník [-] , R. Kaňkovský [-] , L. Hart [-] , p. Puchta [-] - M. Beránek [-] , M. Sekera [-] , J. Semrád [-] , p. Záviš [-] - J. Svoboda [-] , M. Tlapák [-]