19.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Tuhý boj o záchranu vyhrál Žďár

0

Do Veselého Žďáru přijelo Jeřišno a rozjel se zápas o záchranu. Oba celky totiž dělilo pouhých pět bodů. A domácí na tom byli o poznání hůř, protože se krčili na posledním místě tabulky.

V první polovině zápasu se týmy do vážnějších akcí nedostaly. Po změně stran měli mírně navrch domácí. Jan Koten starší se stal tím, kdo otevřel skóre, když využil přesněho centru a posílal balon do prázdné brány. Jenže za dalších ani ne deset minut bylo srovnáno. Na 2:1 pak dával kapitán a trenér v jedné osobě Petr Kubát, a to minutu před koncem.

TJ Veselý Žďár
Lukáš Píbil, vedoucí mužstva Veselého Žďáru: „Zápas byl dramatický až do samého závěru. Výhra pro nás dobrá, takže velká spokojenost.“

TJ Viktorie Jeřišno
Ladislav Mrázek, trenér Jeřišna: „My jsme měli v 5. minutě velkou šanci, ale nedali jsme. Gól na 2:1 byl pro nás smolný, padl až minutu nebo dvě před koncem. Navíc jsme ještě nedali penaltu v prvním poločase.“

M. Koncz [-] - P. Kučírek [-] , L. Jiráček [-] , O. Nový [-] , J. Koten [-] - J. Kubát [-] , P. Kubát [-] , L. Vácha [-] , J. Koten mladší [-] - J. Trtík [-] , M. Kubát [-]

P. Doležal [-] - M. Musílek [-] , J. Culka [-] , J. Šťastný [-] , M. Šťastný [-] - O. Horák [-] , P. Novotný [-] , T. Uchytil [-] , M. Poul [-] - D. Vaněk [-] , Z. Doležal [-]

Hráči zápasu: J. Koten .