19.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Machovec vystřelil Ransku vítězství

0

Dlouhá Ves zajížděla na hřiště Starého Ranska, kde po dvou výhrách v řadě klopýtla. Odvezla si porážku 3:0.

K vidění sice bylo vyrovnané utkání, kdy hosté byli fotbalovější. Vytvářeli si i tlak, ale neproměnili svoje šance. Zato domácím se rozstřílel Machovec a hned v 10. minutě otevřel skóre. Na 2:0 pak zvyšoval o další čtvrt hodinku. Podobný průběh měla i druhá půle. Hattrick pak uzavřel v 70. Minutě.

TJ Spartak Staré Ransko
Jan Beránek, vedoucí mužstva Starého Ranska: „Hosté byli sice fotbalovější, ale nám tři body vystřelil hattrickem Machovec.“

TJ Dlouhá Ves
Pavel Rérych, hráč Dlouhé Vsi: „Zápas se nám moc nepovedl. Dostali jsme všechny góly po individuálních chybách, které ovlivnily průběh zápasu.“

J. Žák [-] - Z. Holas [-] , P. Mitáček [-] , P. Novosad [-] , M. Janáček [-] - O. Mišinger [-] , J. Dymáček [-] , M. Ročárek [-] , R. Brychnáč [-] - P. Machovec [-] , A. Havlíček [-]

L. Rajdl [-] - V. Krečman [-] , T. Říha [-] , L. Neubauer [-] , M. Lukačina [-] - O. Svoboda [-] , P. Rérych [-] , P. Šrámek [-] , J. Lukačina [-] - P. Blažek [-] , V. Cibulka [-]

Hráči zápasu: P. Machovec , A. Havlíček - J. Lukačina .