25.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Ždírec se musel bát o výsledek až do konce

0

Šlapanov se po sezoně bude muset s největší pravděpodobností spokojit se třetí třídou. Na posledním místě ztrácí šest bodů na předposlední Kožlí.

Od začátku to byl jednoznačný zápas. Hosté měli hned několik, ale proměnili jen jednu. V 15. minutě utekl Tlustý a nacentroval na volného Malínského. Ten pak už měl ulehčenou práci. Ždírec šel ještě minimálně pětkrát sami na brankáře, ale branka z toho nekoukala. A tak zápas skončil nejtěsnějším možným rozdílem.

TJ Jiskra Šlapanov
Bohuslav Fiala, trenér Šlapanova: „První poločas byli lepší hosté a z brejku ujali vedení. Druhý poločas jsme se zlepšili, přidali na bojovnosti. Vytvořili jsme si tři čtyři šance, ale nedali. Hosté mohli ještě z brejků dát, ale neproměnili své příležitosti.“

TATRAN Ždírec nad Doubravou B
Miroslav Švanda, trenér Ždírce B: „Jednoznačný zápas pro nás, měli jsme minimálně 5:0 vyhrát.“

P. Holub [-] - D. Šimek [-] , R. Pustina [-] , A. Tesař [-] (64. R. Podrázký [-] ) , A. Turenič [-] - M. Drahoš [-] , R. Čumpl [-] , R. Glózl [-] (80. J. Hrenic [-] ) , R. Schafferhans [-] - Z. Vacek [-] , M. Švajka [-]

T. Vymetal [-] - L. Polanský [-] , M. Votava [-] (46. M. Kolář [-] ) , P. Fajt [-] , F. Němec [-] - J. Tlustý [-] , J. Zahradník [-] (82. L. Marek [-] ) , J. Matějka [-] , J. Matějka [-] - T. Máša [-] (59. T. Novák [-] ) , L. Malínský [-]

Hráči zápasu: J. Tlustý .