25.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

Rozsochatec udržel druhé místo

31. P. Fousek , 60. O. Fiala , 63. R. Venc - 78. M. Šmíd , 79. M. Šmíd
0

Na domácí dotírá třetí Ždírec. Ti se však nenechali zviklat a duel se světelským béčkem zvládli. I když Rozsochatec si nechal vzít tříbrankový náskok během jedné minuty, vedení si ale uniknout nenechal.

První půl hodinka přinesla vyrovnaný fotbal. Pak se ale domácím podařilo vstřelit vedoucí branku, když se trefil Fousek. Po změně stran Rozsochatec hosty zlomil, když se během tří minut odskočil na 3:0. V tu chvíli to vypadalo, že domácí mají vše kontolou. Jenže opak byl pravdou. Světlá zápas zdramatizovala, když během jediné minuty snížila na 3:2. Dvakrát se trefil Milan Šmíd, když v obou případech dostal balon před prázdnou bránu. Pak se ale Rozsochatečtí vzpamatovali a výsledek si pohlídali.

TJ Sokol Rozsochatec
Karel Jelínek, vedoucí mužstva Rozsochatce: „Zasloužený nakonec vítězství, hosté zabrali tu minutku, ale jinak pohlídali, kombinační akce.“

FK Bohemia Světlá nad Sázavou B
Martin Vaňkát, hráč Světlé B: „Prohráli jsme zaslouženě. Sice jsme dokázali snížit, ale to bylo z naší strany vše. Neměli jsme ani moc šancí na vyrovnání. V horkém počasí se nám nechtělo moc běhat.“

K. Peňáz [-] - L. Plodík [-] , V. Brož [-] , M. Siebenbürger [-] , D. Meloun [-] - D. Dundáček [-] , P. Fousek [-] , K. Křivský [-] , J. Fiala [-] - O. Fiala [-] (54. P. Dundáček [-] ) , R. Venc [-]

P. Janota [-] - M. Vaňkát [-] , M. Karel [-] , O. Burda [-] , P. Bílek [-] - P. Dvořák [-] , M. Muzikář [-] , R. Frolka [-] (59. V. Čuřík [-] ) , L. Tecl [-] - M. Šmíd [-] , L. Bárta [-] (46. T. Bárta [-] )

Hráči zápasu: D. Meloun , M. Siebenbürger - M. Šmíd .