21.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Výčapy doma nadělovaly

12

Výčapům se podařilo porazit Studenec vysoko 7:1, a to i přesto, že domácí tým hrál víc jak hodinu pouze v desíti

Domácí nepoložilo ani vyloučení

Výčapy přivítaly na domácím hřišti Studenec bojující o záchranu. Podzimní duel dopadl lépe pro hostující Výčapy, které zde zvítězily 3:1. Výčapy nastoupili do zápasu s velikou chutí a v 10. minutě je poslal do vedení Matěj Semerád -1:0. Stejný hráč poté přidal za sedm minut další gól a rázem to bylo 2:0. Ve 27. minutě  zmařil zjevnou brankovou možnost soupeře úmyslným hraním míče rukama Jiří Trojan a po červené kartě musel opustit hrací plochu. Hostující tým to ihned Karlem Mrňou potrestal -2:1. Hosté tak měli rázem šanci převzít otěže zápasu a otočit výsledek. Opak byl však pravdou. Domácí tým se ještě více semknul a hned ve 33. a 40. minutě Richard Kafka pomohl domácím odskočit na poločasových 4:1, což hosty asi definitivně zlomilo.

Domácí skóre navýšili

Ve druhém poločase si domácí pohodlně udržovali bezpečně vedení, které ještě do konce zápasu navyšovali. V 59. minutě se zapsal do listiny střelců Jakub Jeleček a bylo to 5:1. V 62. minutě navíc přidal na 6:1 Vojtěch Nikrmajer. Konečnou podobu výsledku pak dal v 79. minutě David Matoušek, který pečetil výčet skóre na 7:1 pro domácí.