--

--

Hostouň prodloužila proti Českému Brodu vítěznou sérii

7

Fotbalisté Hostouně přivítali ve 25. kole Fortuna Divize A na svém hřišti Český Brod, který dokázali po těsném výsledku 2:1 porazit, a zaznamenali tak již páté vítězství v řadě.

Oba týmy se od úvodních minut prezentovaly ofenzivním pojetím hry a úvodní radost hostujícího celku po vstřelení gólu překazil ofsajd. Ačkoliv se Český Brod snažil útočit, pevnou obranu domácích se snažil marně překonat. Poté ovšem Hostouň nepohlídala situaci po autovém vhazování a Český Brod šel zásluhou Fikejze do vedení.

Český Brod před své pokutové území zaparkoval autobus, přes který se aktivnější fotbalisté Hostouně marně snažili dostat, po přestávce se jim to ovšem podařilo, a to hned dvakrát.

Krátce po přestávce zakončil krásnou kombinační akci střelou do prázdné brány Kabele a sedm minut před koncem dovršil obrat Hájek, který udělal kličku vybíhajícímu brankáři a skóroval.