26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

--

Béčko Radostína veze nečekané tři body z Jimramova

0

Radostínské béčko si výhrou na horké půdě Jimramova udrželo naději na konečné páté místo v tabulce třetí třídy.

Ve vyrovnaném utkání velmi slabé úrovně zvítězili fotbalovější hosté. Domácí první poločas prospali, a tak si hosté v pohodě kombinovali, ale s minimem šancí. Do vedení šli hosté ve 21. minutě , kdy se po autovém vhazování prosadil hlavou Kozel, za přihlížení čtyř domácích hráčů. Ve druhém poločase domácí hosty zatlačili, ale v koncovce byli bezzubí. V 65. minutě hosté po rychlém brejku a hrubé chybě na levé straně obrany, upravili na 0:2. Poté domácí zvýšili obrátky a v 75. minutě po ostřelování branky hostí snížili na 1:2. Poté již zkušenější hosté taktickou hrou výsledek uzdržovali.

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský, trenér Jimramova: Hrát v utkání pouze 15 minut nestačí

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Jiří Pešek, trenér RadostínaB: Vyrovnané utkání, ve kterém hosté lépe využili šance.

P. Nykodým [-] - Z. Novotný [-] (80. J. Pešek [-] ) , L. Buchta [-] , M. Dvořák [-] , L. Zavadil [-] (72. F. Hlaváč [-] ) - V. Dostál [-] (55. J. Holeš [-] ) , L. Bednář [-] , J. Štěrba [-] (67. M. Pavelka [-] ) , J. Buchta [-] - O. Černý [-] , P. Sedlák [-]

J. Řeháček [-] - J. Inwald [-] , L. Invald [-] , J. Večeřa [-] , A. Kališ [-] - L. Dvořák [-] , M. Homola [-] , M. Láznička [-] (57. D. Večeřa [-] ) , J. Novotný [-] - L. Havelka [-] (67. P. Inwald [-] ) , P. Kozel [-]

ŽK: 44. V. Dostál , 81. J. Buchta - 62. M. Homola .
Hráči zápasu: M. Dvořák - J. Inwald .