22.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2017-2018

21. P. Janů , 85. L. Pešek
11

Kožlí mělo proti oslabené Dlouhé Vsi obrovskou převahu, skórovalo však pouze dvakrát.

1:0 do půle

Dlouhá Ves přijela do Kožlí v poslepované sestavě a zápas začala pouze v deseti lidech. Domácí toho chtěli využít soupeře zatlačili. Vytvářeli si množství brankových příležitostí, avšak za celý poločas se radovali jen jednou, to když se ve 21. minutě prosadil Janů. Statečně se bránící hosté více branek neinkasovali a do kabin tak týmy odcházely za stavu 1:0.

Domácí pojistili svoje vítězství až v závěru

Druhá půle nabídla stejný obraz hry jako dějství první. Kožlí bušilo do svého soupeře jako hluchý do vrat, jejich tutovky však byly páleny jako na běžícím pásu. Klid na kopačky jim přinesl až v 85. minutě Pešek, když svou trefou zlomil odpor hostů a stanovil konečný stav zápasu na 2:0.

SK Kožlí
Miloš Březina, sekretář: Oslabená Dlouhá Ves neměla skoro nic. Nicméně to, co jsme nedokázali proměnit, jsem ještě neviděl. Minimálně osm 1000% šancí. Fakt neuvěřitelné.

TJ Dlouhá Ves
Vladimír Cibulka, záložník: Sestavu jsme horko těžko slepili a to tak ze jsme začínali v deseti. Hosté byli bojovnější, proměnili šance a vyhráli zaslouženě.