14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Radešínská Svratka ukončila sezónu jasným vítězstvím

0

Radešínská Svratka oslavila společně se svými fanoušky postup jasnou výhrou v derby dvou Svratek.

Radešínská Svratka vstoupila do utkání aktivně. V posledním utkání sezóny chtěli domácí zvítězit a potvrdit svůj postup do I.B třídy. Hned v prvních minutách měli po chybách v obraně hostů několik šancí, ale nedokázali je využít. Poté se osmělili i hosté, ale taktéž své šance neproměnili. Domácí vstřelili branku po rohovém kopu, kdy se míč odrazil na velké vápno a Michal Šacl krásnou střelou levačkou do šibenice rozvlnil síť. Hned za okamžik se z dalšího rohového kopu, který výborně zahrál Martin Mužátko, prosadil Miroslav Pekárek. Do poločasu dokázali domácí vstřelit ještě jednu branku, kdy výborně vysunul Martin Mužátko Josefa Dvořáka a ten namazal před prázdnou bránu Pavlu Křížovi. Ten již jednoduše míč dopravil do sítě.

Ve druhém poločase se hra na chvíli vyrovnala, když ale Miroslav Pekárek zvýšil na 4:0, bylo vše jasné. Domácí si zkušeně hru pohlídali a konečně mohli v Radešínské Svratce propuknout oslavy vytouženého postupu.

FK TJ Radešínská Svratka
Michal Strachoň, trenér R. Svratky: Zaslouženě jsme zvítězili. Chtěl bych tímto poděkovat svým hráčům za předvedené výkony během celé sezóny.

R. Šebek [-] - O. Hudeček [-] , L. Kachlík [-] , J. Janů [-] , J. Novák [-] - M. Pekárek [-] (70. J. Dostál [-] ) , M. Mužátko [-] (77. I. Plhal [-] ) , R. Havránek [-] , M. Šacl [-] (61. V. Šacl [-] ) - J. Dvořák [-] (86. J. Nejedlý [-] ) , P. Kříž [-]