26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Bory otočily utkání ve Svratce třígólovou kanonádou ve druhém poločase

0

Poločas sice domácí Svratka vyhrála, ale po změně stran již bylo na hřišti jediné mužstvo z Borů.

V prvním poločase byli domácí odměněni za svoji aktivitu brankou Kaliny. Ve druhém poločase hosté během dvaceti minut vstřelili tři branky a zápas rozhodli. Za zmínku stojí neproměněná penalta domácího Gregara za stavu 1:2 a červená karta Boguaje v 65. minutě, po které hosté z následného přímého kopu skórovali.

SK Svratka
Petr Kulík, hráč Svratky: V prvním poločase jsme byli lepší. Ve druhé půli nás Bory přehrály.