11.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Braškovský útočník vychytal Slaný

12

V neděli přivítalo Slaný značně oslabený Braškov, jelikož za tým hostů nastoupil do brány útočník Jaroš. Zápas dvou týmů ze středu tabulky vyzněl lépe pro hosty, kteří v posledních kolech nabírají skvělou formu, za to Slanýmu se nedaří a tabulkou se propadá.

Zabitý čas na hřišti

Na nepříliš dobrém terénu, což ve Slaným není zvykem, se hrál od začátku férový a bojovný zápas. Šance se tvořily na obou stranách hřiště, ale domácí se snažili o kombinační hru. Za to hosté podnikali nebezpečné protiútoky a taktikou soupeře se nenechali zastrašit. Největší šancí první půle byl samostatný průnik Zímy, když ve 40. minutě běžel sám na brankáře, ale selhal v zakončení. Zbytek času nedokázal ani jeden tým produktivně využít, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Rozuzlení v druhé půli

Snaha domácích často troskotala na dobře chytajícím Jarošovi, který by tak mohl začít uvažovat o nové pozici v týmu. Koncert neproměněných šancí prolomil v 71. minutě Štoncner, který s jistotou rozvlnil síť za Cílkem. O největší rozruch v závěru zápasu bylo postaráno nařízenou penaltou pro domácí, ke které se postavil 4. nejlepší střelec tabulky Žahour. Disciplína ve které si obvykle bývá jistý, protože trefil pouze Jaroše, od kterého se míč odrazil mimo. Do konce zápasu už se nic zásadního nestalo, a tak se Braškov mohl radovat.

SK Slaný B
M. Cílek [-] - L. Volf [-] (60. J. Peška [-] ) , M. Majtaník [-] (41. P. Danda [-] ) , M. Žahour [-] , M. Zelenka [-] (81. P. Čablík [-] ) , A. Beneš [-] , P. Volgner [-] , Z. Řehák [-] , T. Zíma [-] , F. Novotný [-] , J. Krym [-]