7.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

--

Dlouhá Ves porazila Malý Bor na penalty, i když o poločase prohrávala

42. O. Goby (p.) , 62. P. Trčan - 19. V. Dvořák , 37. M. Šipla
9

Boj týmů ze spodních pater tabulky přinesl zápas v Dlouhé Vsi, kde se utkaly týmy Vsi a Malého Boru.

První poločas vyrovnaný, ale domácí dělali chyby.

Domácí se od začátku sezony potýkají s tím(jako pomalu každý tým)že mají málo hráčů, takže každý zápas hrají v jiné sestavě. V zápase mohli diváci vidět vyrovnaný první poločas, ovšem  domcá udělali dvě hrubé chyby v obraně, které hosté využily a šli do vedení 0:2 (z toho druhý gol z útoku 3 na 1-noho). Naštěstí pro domácí se podařilo korigovat a do šaten se šlo za stavu 1:2 po proměněné penaltě.

Dlouhá Ves vyrovnala a poté si připsala dva body

Do druhého poločasu šli oba týmy s bojovným nasazením. Hra konečně dostávala smysl a domácí se dokázali prosadit, po rohovém kopu se prosadil hlavou navrátilec Petr Trčan.Hra pokračovala dál v bojovném nasazení,což odneslo zraněním i několik hráčů obou týmů. V posledních minutách měli více ze hry domácí, což mohl potvrdit v dobré šanci P.Švec, ale vychytal ho brankář hostí. Zápas rozhodovali pokutové kopy,ve kterých nakonec byli šťastnějším týmem domácí.

TJ Tatran Dlouhá Ves
R. Hanzl [-] - P. Trčan [-] , P. Švec [-] (40. P. Beránek [-] ) , P. Švajka [-] , P. Beránek [-] , P. Švec [-] , J. Hubený [-] , F. Blažek [-] , D. Jaroš [-] , P. Sperl [-] , O. Goby [-]

TJ Sokol Malý Bor
J. Kalčík [-] - P. Kocum [-] , M. Šipla [-] (68. D. Sládek [-] ) , V. Dvořák [-] (62. F. Chodl [-] ) , M. Hlaváč [-] , I. Cotiga [-] , K. Jára [-] , J. Němec [-] , L. Trubač [-] (80. V. Melka [-] ) , D. Šipla [-] , M. Sládek [-] (60. R. Hlaváč [-] )

ŽK: 44. F. Blažek , 89. P. Beránek - 42. K. Jára , 87. M. Sládek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Javorský Josef - KURC Lubomír (N), VLASÁK Jaroslav (N).