8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Studenec doma pouze remizoval s Rapoticemi B

13. J. Strnad , 16. F. Komárek - 23. P. Císař , 69. V. Němec (p.)
19

Studenec dokázal ve ve svém domácím zápase porazit Rapotice B uhrát pouze jeden bod

Domácí o gól lepší

Začalo se ve svižném tempu. Po několika minutách měli šance nejen domácí ( Holoubek a Strnad Jiří ), ale i hosté a to hlavně Němec. První branka utkání byla velice pěkná.  Komárek poslal po levé straně Holoubka, který zatáhl míč a přihrál před bránu, kde Strnad Jiří skóroval do prázdné brány. V 16. minutě domácí zahrávali rohový kop a Komárek zatočil míč do brány - 2:0.  Domácí měli jasnou převahu. Netrvala dlouho. a ve 30. minutě se zranil Holoubek a musel střídat. Hra ztratila na kombinaci. Ve 23. minutě Císař protlačil míč až do brány a snížil na 2:1.

Hostům se podařilo vyrovnat

Pro další zranění střídal ve 46. minutě Strnad Petr. V 56. minutě se zranil Dufek, nikdo nebyl na střídání tak domácí hráli o deseti, V 69. minutě nařízenou penaltu proměnil Němec. Laš pak ještě trefil pouze tyč brány a v 88. minutě dostal červenou kartu rapotický Císař. V poslední minutě utkání Strnad střelou z dálky trefil pouze břevno.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: Dobrý bod ze Studence může mít v konečném zúčtování cenu zlata.

TJ Sokol Studenec
D. Rousek [-] - P. Dufek [-] , P. Rousek [-] , F. Komárek [-] , K. Mrňa [-] , J. Holoubek [-] (32. R. Kryštof [-] ) , J. Strnad [-] , V. Kučerňák [-] , P. Strnad [-] (46. J. Nováček [-] ) , M. Chalupa [-] , M. Kříž [-]

A. Sobotka [-] - M. Škorpík [-] , M. Oščádal [-] (58. T. Laš [-] ) , J. Tesař [-] , M. Dobeš [-] , J. Dvořáček [-] , V. Němec [-] , R. Strašák [-] , M. Laš [-] , P. Císař [-] , R. Zezula [-] (83. A. Chatrný [-] )

ŽK: 27. P. Strnad , 52. M. Chalupa , 71. K. Mrňa - 55. P. Císař , 87. M. Laš , 88. R. Strašák . ČK: 88. P. Císař .
Hráči zápasu: R. Zezula .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: PINTÉR Štefan - HÁJEK František (N), KOLAŘÍK Aleš (N).