22.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Lídr měl se čtrnáctou Žihlí starosti

0

Duel prvního týmu s čtrnáctým měl mít jasný průběh, který tipoval i náš expert před startem kola.

Ten se začal naplňovat již v jedenácté minutě, když se po centru prosadil hlavou David Křížek. Hosté reklamovali ofsajd, navíc po chvilce se dožadovali penalty po pravděpodobném zásahu rukou v pokutovém území domácích.

Druhý poločas začal podobně, jako jeho předchůdce. Již po devíti minutách hry dostal ideální přihrávku mezi stopery Matěj Strejček, který poslal svůj tým do poklidného vedení. Ovšem branka domácím na klidu nepřidala, hra byla i nadála poměrně rozháraná a navíc Žihle dokázala duel v osmasedmdesáté minutě zdramatizovat. Po své trefě totiž vykřesal naději Ondřej Čapek. Další ranka se již ovšem do zápisu nezapsala a Lhota tak navýšila náskok na čele tabulky.

TJ Sokol Lhota
Petr Nykles: „Dali jsme brzy gól, ovšem místo uklidnění jsme hráli méně důrazně a soupeři jsme toho více dovolili, chybělo potřebné nasazení. Podobně jako po trefě na 2:0, kdy jsme místo toho, abychom si v poklidu hru užili, zmatkovali.“

TJ Slavoj Žihle
Milan Böhm: „Na hřišti lídra jsme sehráli naprosto vyrovnané utkání, které rozhodly dvě situace. Ofsajd u vedoucího týmu soupeře a následná neodpískaná penalta po ruce. Sluníčko nesvítilo, takže jí rozhodčí musel vidět. Potvrdili nám jí i domácí fanoušci.“

L. Böhm [-] - M. Cink [-] , M. Kučera [-] , D. Štádler [-] - M. Křížek [-] (72. M. Janeček [-] ) , J. Kohout [-] , Z. Černý [-] , J. Hrdlička [-] , L. Nejdl [-] - D. Křížek [-] (88. P. Korous [-] ) , M. Strejček [-]

V. Novák [-] - R. Otcovský [-] , L. Rázek [-] , J. Bulín [-] , T. Rambousek [-] , T. Linhart [-] - S. Peterka [-] , O. Čapek [-] , T. Krofta [-] - J. Najmon [-] , J. Růžička [-]

Místo: hř. Dobřany. Počet diváků: 120.