1.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Mladcová vyškolila rezervu Holešova a nasázela jí půltucet branek

17

Holešovská rezerva přivítala na svém hřišti fotbalisty z Mladcové a utkání nemělo vyloženého favorita. Domácí nováček je příjemným překvapením tohoto ročníku, zatímco Mladcová měla za sebou několik překvapivých ztrát. Začátek utkání ale patřil hostím a Ti po půlhodině hry vedli již o tři branky. Domácí dokázali do poločasu ještě snížit Roubalíkem, ale spokojenější byli přeci jen hosté. Ve druhém dějství na hřišti existovalo už jenom jedno mužstvo a Mladcová domácím nakonec uštědřila vysokou prohru.

Hosté vstřelili domácím tři branky

Béčko Holešova schytalo na konci od Mladcové podzimu těžký výprask. Přitom před utkáním byly šance obou celků na bodový zisl poměrně vyrovnané, ale hosté dali domácím patřičnou lekci z produktivity. Mladcová dokázala utkání rozhodnout již v úvodní části a ve druhém poločasu postupně navyšovala skore. Začátek utkání patřil hostům, kteří již po půlhodině hry vedli o tři branky. Dvakrát v rychlém sledu skóroval Kraváček, jednou se trefil Bahulík. Domácí dokázali do poločasu ještě snížit Roubalíkem, ale zbytek utkání patřil Mladcové. Hosté na trávníku kralovali, svoji převahu vyjádřili dalšími třemi brankami. Hned po změně stran zvýšil na 4:1 Chludil, pak se trefil Votava a demolici protivníka zakončil Bahulík.

Mladcová ve druhém poločasu koncertovala

Mladcová si v průběhu podzimu bybrala slabší chvilku, kdy nestačila překvapivě na Příluky a poté ani na Tečovice, ale poslední duel v Holešově jí vyšel na jedničku. Přitom začátek zápasu s holešovskou rezervou byl poměrně vyrovnaný a oba celky si vypracovaly několik dobrých příležitostí. Jako první udeřil hostující zadák Michal Kraváček a aby toho nebylo málo, přidal za chvilku svoji druhou trefu. Když poslal bahulík hosty do tříbrankového vedení, zdálo se být o výsledku utkání rozhodnuto. Domácí ale ještě do půle zkorigovali Roubalíkem. Hostům ale vyšel skvěle vstup do druhé části a agilní Chludil je poslal znovu to tříbrankového vedení. Mladcová pak přidala ještě další dvě branky a domácí nakonec vyprovodila s krutým debaklem. Holešovu tak závěr podzimu nevyšel podle představ, ale i tak nejspíše panuje s bodovým ziskem v klubu spokojenost.

SFK Elko Holešov B
web Holešova: Zaspali jsme začátek utkání a soupeř nám dal lekci z produktivity...