Zlínský | 1.B třída sk. B

Článek

Opět rekapitulujeme fotbalové momenty našich čtenářů a fanoušků!

Divize A , ČFL , MSFL , Divize B , Divize C , Divize D , Divize E , Karlovarský | Krajský přebor , Karlovarský | 1.A třída , Karlovarský | 1.B třída , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A , Karlovarský | Cheb | III. třída , Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , Středočeský | Krajský přebor , Středočeský | 1.A třída sk. A , Středočeský | 1.A třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. A , Středočeský | 1.B třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. C , Středočeský | 1.B třída sk. D , Středočeský | 1.B třída sk. E , Středočeský | Benešov | Okresní přebor , Středočeský | Benešov | III. třída sk. A , Středočeský | Benešov | III. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. D , Středočeský | Beroun | Okresní přebor , Středočeský | Beroun | III. třída sk. A , Středočeský | Beroun | III. třída sk. B , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B , Středočeský | Kladno | Okresní přebor , Středočeský | Kladno | III. třída sk. A , Středočeský | Kladno | III. třída sk. B , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | Okresní přebor , Středočeský | Kolín | III. třída sk. A , Středočeský | Kolín | III. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. C , Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor , Středočeský | Kutná Hora | III. třída , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B , Středočeský | Mělník | Okresní přebor , Středočeský | Mělník | III. třída , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída , Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. C , Středočeský | Příbram | Okresní přebor , Středočeský | Příbram | III. třída sk. A , Středočeský | Příbram | III. třída sk. B , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B , Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída , Jihočeský | Krajský přebor , Jihočeský | 1.A třída sk. A , Jihočeský | 1.A třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. A , Jihočeský | 1.B třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. C , Jihočeský | 1.B třída sk. D , Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B , Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída , Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B , Jihočeský | Písek | Okresní přebor , Jihočeský | Písek | III. třída sk. A , Jihočeský | Písek | IV. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B , Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B , Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , Jihočeský | Tábor | III. třída , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Krajský přebor , Jihomoravský | 1.A třída sk. A , Jihomoravský | 1.A třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. A , Jihomoravský | 1.B třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. C , Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , Jihomoravský | Blansko | III. třída , Jihomoravský | Blansko | IV. třída , Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - město | III. třída , Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C , Královéhradecký | Krajský přebor , Královéhradecký | 1.A třída , Královéhradecký | 1.B třída sk. D , Královéhradecký | 1.B třída sk. A , Královéhradecký | 1.B třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. C , Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B , Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , Královéhradecký | Jičín | III. třída , Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , Královéhradecký | Náchod | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Rychnov | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | IV. třída , Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A , Královéhradecký | Trutnov | IV. třída , Pardubický | Krajský přebor , Pardubický | 1.A třída , Pardubický | 1.B třída sk. A , Pardubický | 1.B třída sk. B , Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , Pardubický | Chrudim | III. třída , Pardubický | Chrudim | IV. třída , Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. B , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B , Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , Pardubický | Svitavy | III. třída , Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Krajský přebor , Moravskoslezský | 1.A třída sk. A , Moravskoslezský | 1.A třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. A , Moravskoslezský | 1.B třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. C , Moravskoslezský | 1.B třída sk. D , Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor , Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , Liberecký | Krajský přebor , Liberecký | 1.A třída , Liberecký | 1.B třída sk. A , Liberecký | 1.B třída sk. B , Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , Liberecký | Česká Lípa | III. třída , Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , Liberecký | Jablonec nad Nisou | III. třída , Liberecký | Liberec | Okresní přebor , III. třída Jih , III. třída Sever , Liberecký | Semily | Okresní přebor , Liberecký | Semily | III. třída , Olomoucký | Krajský přebor , Olomoucký | 1.A třída sk. A , Olomoucký | 1.A třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. A , Olomoucký | 1.B třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. C , Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | III. třída , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B , Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , Olomoucký | Prostějov | III. třída , Olomoucký | Prostějov | IV. třída , Olomoucký | Přerov | Okresní přebor , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. A , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. B , Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. B , Vysočina | Krajský přebor , Vysočina | 1.A třída sk. A , Vysočina | 1.A třída sk. B , Vysočina | 1.B třída sk. A , Vysočina | 1.B třída sk. B , Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B , Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , Vysočina | Jihlava | III. třída , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. B , Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , Vysočina | Pelhřimov | III. třída , Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B , Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B , Ústecký | Krajský přebor , Ústecký | 1.A třída sk. A , Ústecký | 1.A třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. A , Ústecký | 1.B třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. C , Ústecký | Děčín | Okresní přebor , Ústecký | Děčín | III. třída , Ústecký | Chomutov | Okresní přebor , Ústecký | Chomutov | III. třída , Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B , Ústecký | Louny | Okresní přebor , Ústecký | Louny | III. třída , Ústecký | Louny | IV. třída sk. A , Ústecký | Louny | IV. třída sk. B , Ústecký | Most | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | III. třída , Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , Ústecký | Ústí nad Labem | III. třída , Zlínský | Krajský přebor , Zlínský | 1.A třída sk. A , Zlínský | 1.A třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. A , Zlínský | 1.B třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. C , Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. B , Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , Zlínský | Vsetín | III. třída , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. A , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | Okresní přebor , Zlínský | Zlín | III. třída sk. A , Zlínský | Zlín | III. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. C , Plzeňský | Krajský přebor , Plzeňský | 1.A třída , Plzeňský | 1.B třída sk. A , Plzeňský | 1.B třída sk. B , Plzeňský | 1.B třída sk. C , Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , Plzeňský | Domažlice | III. třída , Plzeňský | Domažlice | IV. třída , Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , Plzeňský | Klatovy | III. třída , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B , Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B , Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , Plzeňský | Rokycany | III. třída , Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , Plzeňský | Tachov | III. třída , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. E , Královéhradecký | 1.B třída sk. F , Královéhradecký | 1.B třída sk. G , Královéhradecký | 1.B třída sk. H , Pražský | Krajský přebor , II. třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. B , Pražský | 1.B třída sk. A , Pražský | 1.B třída sk. B , II. třída sk. B , II. třída sk. C , II. třída sk. D , Pražský | Praha | III. třída sk. A , Pražský | Praha | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. C , Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor , Moravskoslezský | Nový Jičín | III. třída , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | III. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. C , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. D , Jihočeský | Písek | III. třída sk. B , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. C , Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , Středočeský | Rakovník | Viola Cup , Jihočeský | Vodňanská Liga , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. C , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. B , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. C , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. B , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. D , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. E , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. F , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. G , Plzeňský | Baráž
Karlovarský Středočeský Jihočeský Jihomoravský Královéhradecký Pardubický Moravskoslezský Liberecký Olomoucký Vysočina Ústecký Zlínský Plzeňský Pražský Cheb Karlovy Vary Sokolov Benešov Beroun Kladno Kolín Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Nymburk Příbram Rakovník České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov Znojmo Hradec Králové Jičín Náchod Rychnov Trutnov Chrudim Pardubice Svitavy Ústí nad Orlicí Karviná Opava Ostrava - město Česká Lípa Jablonec nad Nisou Liberec Semily Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk Havlíčkův Brod Jihlava Pelhřimov Třebíč Žďár nad Sázavou Děčín Chomutov Litoměřice Louny Most Teplice Ústí nad Labem Kroměříž Uherské Hradiště Vsetín Zlín Domažlice Klatovy Plzeň - Město Plzeň - Jih Plzeň - Sever Rokycany Tachov Praha Praha - východ Praha - západ Nový Jičín Bruntál Frýdek-Místek 26.06.2016 20:42

Stejně jako na podzim, přinášíme i jarní část sezóny pohledem fanoušků sociální sítě Instagram, kde s námi sdílíte pomoci hashtagu #fotbalunas zajímavé momentky z vašeho fotbalového života. Je vaše fotka v galerii?  

Článek

Máme první bezchybné tipéry!

Divize A , ČFL , MSFL , Divize B , Divize C , Divize D , Divize E , Karlovarský | Krajský přebor , Karlovarský | 1.A třída , Karlovarský | 1.B třída , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A , Karlovarský | Cheb | III. třída , Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , Středočeský | Krajský přebor , Středočeský | 1.A třída sk. A , Středočeský | 1.A třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. A , Středočeský | 1.B třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. C , Středočeský | 1.B třída sk. D , Středočeský | 1.B třída sk. E , Středočeský | Benešov | Okresní přebor , Středočeský | Benešov | III. třída sk. A , Středočeský | Benešov | III. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. D , Středočeský | Beroun | Okresní přebor , Středočeský | Beroun | III. třída sk. A , Středočeský | Beroun | III. třída sk. B , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B , Středočeský | Kladno | Okresní přebor , Středočeský | Kladno | III. třída sk. A , Středočeský | Kladno | III. třída sk. B , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | Okresní přebor , Středočeský | Kolín | III. třída sk. A , Středočeský | Kolín | III. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. C , Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor , Středočeský | Kutná Hora | III. třída , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B , Středočeský | Mělník | Okresní přebor , Středočeský | Mělník | III. třída , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída , Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. C , Středočeský | Příbram | Okresní přebor , Středočeský | Příbram | III. třída sk. A , Středočeský | Příbram | III. třída sk. B , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B , Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída , Jihočeský | Krajský přebor , Jihočeský | 1.A třída sk. A , Jihočeský | 1.A třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. A , Jihočeský | 1.B třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. C , Jihočeský | 1.B třída sk. D , Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B , Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída , Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B , Jihočeský | Písek | Okresní přebor , Jihočeský | Písek | III. třída sk. A , Jihočeský | Písek | IV. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B , Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B , Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , Jihočeský | Tábor | III. třída , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Krajský přebor , Jihomoravský | 1.A třída sk. A , Jihomoravský | 1.A třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. A , Jihomoravský | 1.B třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. C , Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , Jihomoravský | Blansko | III. třída , Jihomoravský | Blansko | IV. třída , Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - město | III. třída , Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C , Královéhradecký | Krajský přebor , Královéhradecký | 1.A třída , Královéhradecký | 1.B třída sk. D , Královéhradecký | 1.B třída sk. A , Královéhradecký | 1.B třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. C , Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B , Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , Královéhradecký | Jičín | III. třída , Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , Královéhradecký | Náchod | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Rychnov | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | IV. třída , Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A , Královéhradecký | Trutnov | IV. třída , Pardubický | Krajský přebor , Pardubický | 1.A třída , Pardubický | 1.B třída sk. A , Pardubický | 1.B třída sk. B , Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , Pardubický | Chrudim | III. třída , Pardubický | Chrudim | IV. třída , Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. B , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B , Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , Pardubický | Svitavy | III. třída , Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Krajský přebor , Moravskoslezský | 1.A třída sk. A , Moravskoslezský | 1.A třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. A , Moravskoslezský | 1.B třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. C , Moravskoslezský | 1.B třída sk. D , Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor , Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , Liberecký | Krajský přebor , Liberecký | 1.A třída , Liberecký | 1.B třída sk. A , Liberecký | 1.B třída sk. B , Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , Liberecký | Česká Lípa | III. třída , Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , Liberecký | Jablonec nad Nisou | III. třída , Liberecký | Liberec | Okresní přebor , III. třída Jih , III. třída Sever , Liberecký | Semily | Okresní přebor , Liberecký | Semily | III. třída , Olomoucký | Krajský přebor , Olomoucký | 1.A třída sk. A , Olomoucký | 1.A třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. A , Olomoucký | 1.B třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. C , Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | III. třída , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B , Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , Olomoucký | Prostějov | III. třída , Olomoucký | Prostějov | IV. třída , Olomoucký | Přerov | Okresní přebor , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. A , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. B , Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. B , Vysočina | Krajský přebor , Vysočina | 1.A třída sk. A , Vysočina | 1.A třída sk. B , Vysočina | 1.B třída sk. A , Vysočina | 1.B třída sk. B , Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B , Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , Vysočina | Jihlava | III. třída , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. B , Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , Vysočina | Pelhřimov | III. třída , Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B , Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B , Ústecký | Krajský přebor , Ústecký | 1.A třída sk. A , Ústecký | 1.A třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. A , Ústecký | 1.B třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. C , Ústecký | Děčín | Okresní přebor , Ústecký | Děčín | III. třída , Ústecký | Chomutov | Okresní přebor , Ústecký | Chomutov | III. třída , Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B , Ústecký | Louny | Okresní přebor , Ústecký | Louny | III. třída , Ústecký | Louny | IV. třída sk. A , Ústecký | Louny | IV. třída sk. B , Ústecký | Most | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | III. třída , Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , Ústecký | Ústí nad Labem | III. třída , Zlínský | Krajský přebor , Zlínský | 1.A třída sk. A , Zlínský | 1.A třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. A , Zlínský | 1.B třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. C , Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. B , Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , Zlínský | Vsetín | III. třída , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. A , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | Okresní přebor , Zlínský | Zlín | III. třída sk. A , Zlínský | Zlín | III. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. C , Plzeňský | Krajský přebor , Plzeňský | 1.A třída , Plzeňský | 1.B třída sk. A , Plzeňský | 1.B třída sk. B , Plzeňský | 1.B třída sk. C , Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , Plzeňský | Domažlice | III. třída , Plzeňský | Domažlice | IV. třída , Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , Plzeňský | Klatovy | III. třída , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B , Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B , Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , Plzeňský | Rokycany | III. třída , Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , Plzeňský | Tachov | III. třída , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. E , Královéhradecký | 1.B třída sk. F , Královéhradecký | 1.B třída sk. G , Královéhradecký | 1.B třída sk. H , Pražský | Krajský přebor , II. třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. B , Pražský | 1.B třída sk. A , Pražský | 1.B třída sk. B , II. třída sk. B , II. třída sk. C , II. třída sk. D , Pražský | Praha | III. třída sk. A , Pražský | Praha | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. C , Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor , Moravskoslezský | Nový Jičín | III. třída , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | III. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. C , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. D , Jihočeský | Písek | III. třída sk. B , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. C , Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , Středočeský | Rakovník | Viola Cup , Jihočeský | Vodňanská Liga , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. C , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. B , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. C , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. B , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. D , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. E , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. F , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. G , Plzeňský | Baráž
Karlovarský Středočeský Jihočeský Jihomoravský Královéhradecký Pardubický Moravskoslezský Liberecký Olomoucký Vysočina Ústecký Zlínský Plzeňský Pražský Cheb Karlovy Vary Sokolov Benešov Beroun Kladno Kolín Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Nymburk Příbram Rakovník České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov Znojmo Hradec Králové Jičín Náchod Rychnov Trutnov Chrudim Pardubice Svitavy Ústí nad Orlicí Karviná Opava Ostrava - město Česká Lípa Jablonec nad Nisou Liberec Semily Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk Havlíčkův Brod Jihlava Pelhřimov Třebíč Žďár nad Sázavou Děčín Chomutov Litoměřice Louny Most Teplice Ústí nad Labem Kroměříž Uherské Hradiště Vsetín Zlín Domažlice Klatovy Plzeň - Město Plzeň - Jih Plzeň - Sever Rokycany Tachov Praha Praha - východ Praha - západ Nový Jičín Bruntál Frýdek-Místek 23.06.2016 21:25

V závěru sezóny jsme vám představili naší novinku, s kterou to v novém fotbalovém ročníku pořádně rozjedeme. V každé soutěži se právě vy můžete stát experty a otipovat výsledky nejbližšího kola, stejně jako svůj tip i náležitě zdůvodnit komentářem. Po utkání pak v tabulce uvidíte, jak jste si v porovnání s ostatními tipéry vedli. První možnost otipovat zápasy využily stovky z vás!

Rozhovor

Hráč 26. kola zlínské 1.B. třídy skupiny B - Peter Stratený z Nevšové je navíc slovenský mládežnický reprezentant ve futsalu a tvrdí, že podobný kvalitní portál o fotbalu na Slovensku nenajdete

Zlínský | 1.B třída sk. B
Zlínský 23.06.2016 19:17

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát vyhrál slovenský fotbalový legionář Peter Stratený v barvách nováčka z Nevšové. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 26.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

20.06.2016 18:41

Poslední dvacáté šesté kolo I. B. třídy skupiny B je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče dvacátého šestého dějství. Hlasovat můžete do středy 22. června 2016.

Reportáž

Vítěz soutěže z Malenovic si poradil s rezervou otrokovické Viktorie


V Malenovicích měl domácí tým naplánované pozápasové oslavy, jako vítěz soutěžního ročníku 2015/2016. Znepříjemnit tyto chvíle jim však chtěl celek otrokovické rezervy, který chtěl zabojovat ještě o medailové pozice. Hosté představili v sestavě několik fluktuantů z třetiligového A týmu a domácímu trenérovi Pepovi Juráňovi se splnil životní sen - na hřišti se potkali oba jeho synové, brankář Adam a obránce Jakub. Úspěšnější byl nakonec starší z bratrů Adam, který přivedl malenovický tým ke třem bodům a oslavy tak mohly vypunou naplno.


Reportáž

Hulínská Admira jedinou brankou udolala sestupující Roštění


Utkání na hřišti v Hulíně se hrálo dle nařízení STK ve stejný čas, jako další duely celků, hrajících o záchranu v soutěžích. Hostující Roštění především zajímal duel ve Slavičíně, kde hrál sestupem ohrožený Lukov,  který měl navíc lepší vzájemná utkání než Hanáci. Po první půli diváci v Hulíně branku neviděli, i když hostující celek si vypracoval nějaké příležitosti. O výsledku tohoto zápasu se tak rozhodovalo až v posledních minutách, když v 89. minutě propasíroval míč do branky Roštění domácí Kostov. Hosté tak po výsledku a nečekané výhře Lukova ve Slavičíně sestupují do Okresního přeboru.


Reportáž

Lužkovice doma v derby nestačily na fotbalisty z Příluk


V místním derby šlo nakonec o zisk druhého místa a hlavně hostující tým vstoupil do utkání hodně nabuzen. V první půli bylo hráčů z Příluk plné hřiště a jejich akce byly velmi pohledné a hlavně efektivní. Hosté vedli po půli o dvě branky, domácí ale nesložili zbraně a zkušený Ivoš Světlík dal kontaktní branku. Hosté však byli i nadále herně lepší a definitivní pojistu jejich výhry dal Frolek. Příluky tak obsadily v konečném účtování druhé místo, ale i v Lužkovicích panuje s výkony můžstva v jarní části spokojenost a nebýt zranění několika opr, mohli v Lužkovicích pomýšlet ještě  i na lepší umístění.


Reportáž

Tlumačov nasázel Tečovicím půltucet branek


Do Tlumačova zavítaly v nedělním odpoledni nedaleké Tečovice a poslední zápas sezóny si chtěli i v letním počasí oba celky patřičně užít. To se nakonec podařilo jen domácímu týmu, který hosty vyprovodil nepříjemným debaklem a domácí borci si s chutí i zastříleli. Navíc se tlumačovští loučili s dlouholetými oporami a tak bylo po utkání opravdu co slavit. Hosté v Tlumačové zklamali a šest branek v jejich síti, hovoří nakonec za vše.


Reportáž

Lukov otočil zápas ve Slavičíně a je zachráněný


Ve Slavičíně se v sobotu odpoledne představil sestupem ohrožený Lukov, ale zejména v prvním dějství nebyl výkon hostí ideální. Domácí tým totiž nastoupil do zápasu s řadou dorostenců, neboť většina hráčů divizního A týmu si už užívá zaslouženou dovolenou. V brance navíc při problémech s gólmany, představili Slavičané stopera Tomáše Švacha, který se své role nakonec zhostil se ctí. Hosté ve druhém dějství otočili výsledek především díky střelecky disponovanému Tomáši Teplému, který zkompletoval v závěru hattrick. Lukov se tak v soutěži zachránil a pomohla mu k tomu i kombinovaná sestava domácího celku.


Celkový počet článků: 306
Zpět na Zlínský kraj