Zlínský | 1.B třída sk. B

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

29.09.2016 20:56

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Tentokrát nám již deváté kolo natipoval Lukáš Křivánek, útočník rezervy otrokovické Viktorie. Tipy otrokovického kanonýra si můžete přečíst níže!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

26.09.2016 17:31

Osmé kolo I. B. třídy skupiny B je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče osmého dějství. Hlasovat můžete do středy 28. září 2016.

Reportáž

Příluky dokázaly v divoké přestřelce porazit poslední Lukov

V Přílukách se představil poslední tým tabulky z Lukova a fotbaloví odborníci před zápasem více věřili domácímu mužstvu. Tomu vyšel výborně především první poločas, kdy dokázal vstřelit tři branky. Druhá půle ale už byla o něčem jiném, navíc byl domácím po hodině hry vyloučen Dederle a to byla velká komplikace. Hosté snížili až na jednobrankový rozdíl, ale domácí pečetili výsledek brankou v poslední minutě a získali tak důležité tři body. Lukov se nevzdal ani za nepříznivého stavu a domácí celek hodně potrápil.

Reportáž

Lužkovice ztratily doma body s nováčkem z Němčic až v penaltovém rozstřelu

V Lužkovicích se představil v neděli odpoledne nováček soutěže z Němčic u Holešova. Očekával se vyrovnaný duel, oba celky navíc potřebují každičký bod jako sůl. Diváci se nakonec v Lužkovicích branky nedočkali, ale mohli být svědky karertního mariáše sudího Skalického, který rozdal celkem devět žlutých a jednu červenou kartu pro domácího Procházku. V penaltové loterii se štěstí usmálo na hostující tým, který si tak odváží na Hanou dva cenné body. Lužkovice mají jen jediný, ale mají ještě k dobru domácí středeční dohrávku s Přílukami.

Reportáž

V derby rezervních týmů vyhrála otrokovická Viktorie až v penaltovém rozstřelu

Utkání ve Slavičíně nemělo favorita, navíc se oba celky musely obejít bez služeb fluktuantů. Diváci ve Slavičíně tak viděli zajímavý duel a hned šest branek. Hosté byli v první půli lepším týmem, dokázali z toho vytěžit dvoubrankový náskok. Domácí tým ale nesložil zbraně a v úvodu druhého dějství dokázal vyrovnat. V penaltové loterii byli šťastnějším týmem hostující hráči a berou bonusový bod navíc.

Reportáž

Mladcová se znovu vrátila na vítěznou vlnu

Na Mladcovou přijel Tlumačov, který zatím zaostává za svými loňskými výkony a v tabulce je až na 13. pozici. Domácí Mladcová v minulém kole prohrála v Nevšové a další zaváhání si už nemoha dovolit. K utkání s tlumačovským týmem přistoupili však fotbalisté Mladcové zodpovědně a svého soka vyprovodili třemi brankami a sami navíc neinkasovali. Mladcová se jasnou výhrou posunula v tabulce na druhou příčku, hosté mohou vše napravit v úterní dohrávce s hulínskou Admirou..

Reportáž

Nováček z Lípy dokázal otočit duel s kosteleckým Moravanem

Do Lípy zavítali v nedělním ránu fotbalisté z Kostelce u Holešova a hrálo se za téměř ideálního fotbalového počasí. Začátek zápasu vyšel lépe Hanákům, které poslal do vedení po dvaceti minutách hry Dušan Marek. Domácí hráči se v první půli střelecky neprosadili. Vše si ale vynahradili po pauze, nejdříve dvacet minut před koncem srovnali, aby pět minut před koncem rozhodli duel Spáčilem. Nováček si tak připisuje další výhru a v tabulce se posunul o něco výše.

Reportáž

Nevšovský kanonýr Václav Tomšů řádil na Veselé

Na Veselou přijel v sobotním ideálním fotbalovém počasí lídr tabulky z Nevšové. Favorizovaní hosté šli do vedení již v úvodu utkání, ale domácím se podařilo brzy vyrovnat. Hosty ze Slavičínska pak podržel nestárnoucí brankář "Kondor" Konečný, aby pak vedoucí tým tabuly v poslední dvacetiminutovce třikrát udeřil. Zápas se vyvedl hlavně Vaškovi Tomšů, který zaznamenal hattrick. Veselá zůstává bez bodu, Nevšová si z horké půdy odváží tři body, které se ale nerodily vůbec lehce, ale na to se již historie neptá...

Reportáž

Admira Hulín potvrdila v Tečovicích stoupající formu

Do Tečovic zavítal v sobotu celek hulínské Admiry, který v posledních zápasech zaznamenal stoupající formu a tu chtěl potvrdit i na hřišti místního Bivoje. To se Hanákům nakonec povedlo a z Tečovic si odvážejí tři cenné body. Ráz tohoto utkání daly dvě slepené branky hostí do šatny, domácí ještě utkání zdramatizovali, ale hosté pečetili svoji výhru pět minut před koncem. V nervózním závěru si už hulínská Admira vítězství pohlídala.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Miroslavem Škrabalem z Tlumačova, který je velkým fanouškem ligového Zlína - 7.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Zlínský 22.09.2016 17:21

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? V sedmém byl úspěšný brankář Tlumačova Miroslav Škrabal, který podal o víkendu výborný výkon proti Přílukám. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

22.09.2016 16:51

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Tentokrát nám již osmé kolo natipoval Mgr. František Kel, funkcionář klubu S. K. Tlumačov. Tipy tlumačovského fotbalového činovníka si můžete přečíst níže!

Článek

Tipovačka se rozrostla o další umělce

20.09.2016 16:03

Ani tento uplynulý víkend nebyl výjimkou a do skupiny úspěšných přibyla další jména! Tipovat můžete skutečně každou soutěž a každý zápas z republikových soutěží od třetí nejvyšší soutěže až po IV. třídy. Kdo se ukázal jako největší znalec? Přidejte se i vy - tipovat můžete od úterý až do zahájení zápasů!

SESTAVA KOLA - 7.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

19.09.2016 16:17

Již sedmé kolo I. B. třídy skupiny B je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče sedmého dějství. Hlasovat můžete do středy 21. září 2016.

Článek

Mamka u toho seděla od rána do večera, říká třetí muž ankety Hráč roku Tomáš Reitmeier

19.09.2016 11:37

Přinášíme rozhovor s třetím hráčem ankety Fotbaltour.cz Hráč roku 2015/2015. Co říkal na výhru a kdo ho nejvíce podporoval?

Reportáž

Příluky znovu potvrdily, že se jim v Tlumačově tradičně daří

Do Tlumačova zavítaly Příluky a oba celky se v soutěži zatím výsledkově trápí. Navíc tlumačovský tým to na Příluky na svém hřišti příliš neumí, což se nakonec do puntíku i vyplnilo. Domácí celek ale vlétl do utkání jako uragán a už ve třetí minutě šel do vedení po brance Zálešáka. To bylo ale na dlouhé minuty od domácích všechno. Druhá pojistka nepřišla a na tahu tak byli hosté. Ti využili svých příležitostí a jejich kanonýrem, byl stejně jako v předcházejících zápasech, Matěj Votava. Příluky náležitě otočily duel v Tlumačově a vezou cennou výhru. Domácí tým se stále potácí na předposlední příčce a nasbíral pouhých pět bodů, což se před sezonou určitě nečekalo.

Reportáž

Radek Pospíšilík v Němčicích znovu úřadoval, dal Lípě čtyři branky

V Němčicích u Holešova se hrál duel dvou nováčků v soutěži. Domácí tým v minulém kole prohrál ve Slavičíně a proto chtěl s Lípou bodovat. Hosté vyznávají podobný styl jako domácí a tak se hrálo nahoru - dolů, takřka bez obran. Už v prvním poločasu viděli diváci hned pět branek a brankostroj pokračoval i po přestávce. Nakonec se zrodil hokejový výsledek 7:4. Hrdinou utkání byl, stejně jako v derby utkání s Kostelcem u Holešova, domácí Radek Pospíšilík, který zaznamenal čtyři trefy. Diváci se v Němčicích určitě nenudili, viděli ódu na ofenzívní fotbal a také jedenáct branek.

Reportáž

Rezerva Slavičína pokračuje ve spanilé jízdě a vyhrála v Kostelci u Holešova

Slavičínská rezerva zavítala v neděli do Kostelce u Holešova. Domácí Moravan v minulém kole dokázal vyhrát na horké půdě v Hulíně a body z venku chtěl potvrdit i na domácím pažitu. V cestě mu však stála slavičínská rezerva, která sice přijela bez většiny fluktuantů, ale v sestavě poprvé představila novou posilu FC TVD - šestnáctiletého Dana Zvoníčka. Ten přišel v týdnu do Slavičína z nedalekého Brumova, kde v divizi nedostával tolik šancí a nadějný fotbalista se trenéru Váňovi hned odměnil gólem. Valaši vedli už ve 20. minutě o dvě branky a po hodině hry přidal třetí uklidňující trefu v dobré formě hrající stoper Radek Bureš. Domácí se zmohli na odpověď až deset minut před koncem, kdy se trefil Hradil. Hosté si odvážejí do Slavičína tři body a mají jich letos už na svém kontě patnáct.

Reportáž

Nevšová skolila Mladcovou a v tabulce nasadila k trháku

Šlágr kola se hrál v neděli odpoledne v Nevšové, kam zavítal třetí tým tabulky z Mladcové. Byl to i souboj dvou trenérských matadorů, Ladislava Durdi a Luďka Lošťáka. Vítězně z tohoto souboje nakonec vyšel domácí kouč, když Nevšová dokázala Mladcovou porazit. V první půli se hrál ale výborný fotbal nahoru - dolů, divácí viděli několik velmi dramatických momentů před oběma brankami. Ve druhé půli se už hra uklidnila, domácí tým zavřel svoji obranu a využíval každé příležitosti k rychlému brejku, což se mu nakonec i vyplatilo a po zásluze tak zůstaly tři body v Nevšové. Ta se na čele tabulky při záváhání rezervy otrokovické Viktorie osamostatnila a před svými pronásledovately má již čtyřbodový náskok.

Reportáž

Rezerva otrokovické Viktorie překvapivě podlehla hulínské Admiře

Zatím největší překvapení letošní sezony v 1. B třídě skupině B se urodilo v nedělním dopoledni na hřišti otrokovické Viktorie. Domácí celek, jeden z aspirantů postupu, překvapivě přenechal všechny body hulínské Admiře. Hanáci zaskočili domácí tým již ve 3. minutě, kdy se trefil Motal. Domácí rezerva po čtvrhodině hry vyrovnala Křivánkem. Do půle se tak odcházelo za nerozhodného stavu. Ve druhém poločasu dokázali jít fotbalisté Hulína znovu Motalem do vedení a v hektickém závěru již výhru ubránili. V nastaveném čase viděl dokonce domácí Řiháček červenou kartu.

Reportáž

Veselá se oklepala z debaklu a zdolala Tečovice

Na Veselou zavítaly v sobotu Tečovice, které se zatím v podzimní části prezentují sympatickými výkony. Domácí celek měl za sebou nevydařené utkání na Mladcové, kde utržil ostudný debakl. Hráči Veselé se proto chtěli svým fanouškům v duelu s Tečovicemi revanšovat a to se jim nakonec i podařilo. Začátek zápasu ale patřil hostím, domácí do půle ještě stačili srovnat krok, aby ve druhém dějství šli do dvoubrankového vedení. Hosté dokázali utkání zdramatizovat zkušeným Bořutou, ale domácí celek v hektickém závěru cennou výhru udržel.