Zlínský | 1.B třída sk. B

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Miroslavem Čočkem z Veselé, tomu chybí na portálu www.fotbalunas.cz už jen on-line přenosy - 12.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

 Zlínský | 1.B třída sk. B
Zlínský 27.10.2016 17:56

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

27.10.2016 16:35

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Tentokrát nám již třinácté kolo natipoval Michal Nevřala, brankář kosteleckého Moravanu. Tipy tohoto gólmana si můžete přečíst níže!

Článek

Osm trefených zápasů opět o vlásek uteklo. Zkuste své štěstí i vy, tipovat můžete každý týden už od úterý

25.10.2016 15:41

Kdo další se přidal mezi bezchybné tipéry? Tipovat můžete skutečně každou soutěž a každý zápas z republikových soutěží od třetí nejvyšší soutěže až po IV. třídy. Přidejte se i vy - tipovat můžete každý týden na následující kolo, a to od úterý až do zahájení zápasů!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 12.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

24.10.2016 19:46

Již dvanácté kolo I. B. třídy skupiny B je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče dvanáctého dějství. Hlasovat můžete do středy 26. října 2016.

Reportáž

Tlumačovský Dan Máčala oslavil návrat na zelené trávníky dvěmi brankami


Poslední tým z Lukova přijel do Tlumačova bez své velké opory brankáře Zdeňka Jokla a v brance ho zastoupil Staněk. Domácí Tlumačov znovu nastoupil v sestavě s bývalým druholigistou Danem Máčalou, který se dokázal i dvakrát střelecky prosadit. Domácí šli do vedení po dvaceti minutách hry, další branku přidali až těsně před odchodem do šaten. Ve druhém dějství už bylo na hřišti pouze jediné mužstvo a Tlumačov nakonec vyprovodil oslabený Lukov s šestibrankovým přídělem.


Reportáž

Nevšovský kanonýr Václav Tomšů hattrickem skolil Němčice u Holešova


Lídr tabulky z Nevšové hostil nováčka z Němčic u Holešova. Začátek zápasu se proměnil v exhibici domácího kanonýra Václava Tomšů, který během půlhodiny zkompletoval svůj hattrick. Hosté snížili brankou reprezentanta ČR neslyšících Davida Holého, ale druhá půla patřila znovu domácím hráčům. Po hodině hry přidali uklidňující čtvrtou trefu a v závěru se prosadil mladíček Fuksa. Nevšová nasázela Němčicím pět branek a v tabulce si při zaváhání Mladcové vypracovala už šestibodový náskok.


Reportáž

FOTO: Veselé stačila jediná trefa k výhře na kosteleckým Moravanem


Před slušnou diváckou návštěvou se na hřišti na Veselé představili fotbalisté kosteleckého Moravanu. Ti zatím překvapivě figurují ve spodní části tabulky, ale před tímto utkáním se očekával vyrovnaný souboj. Domácí celek zatím po špatném začátku našel optimální formu a na Hanáky si v tomto duelu věřil. Veselé se nakonec podařilo získat všechny tři body, stačila k tomu jediná trefa po hodině hry Tomáše Divokého. Veselá si tak výhrou upevnila v tabulce pátou příčku, hosté odjíždějí nakonec s prázdnou.


Reportáž

Fotbalisté hulínské Admiry potvrdili v Přílukách skvělou formu


Do Příluk přijel celek hulínské Admiry, který se v poslední době prezentuje výbornými výkony. Domácí tým ale chtěl v tomto duelu vyhrát, neboť zatím nemá příliš bodů na rozdávání. Hanákům vyšel lépe vstup do utkání a po patnácti minutách šli do vedení. Do půle hosté přidali další dvě branky a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Deset minut před koncem Admira pojistila své vítězství a z Příluk veze překvapivě vysokou výhru.


Reportáž

Lužkovice udolaly brankou z penalty slavičínskou rezervu


V Lužkovicích se představily v chladném nedělním odpoledni fotbalisté slavičínské rezervy. Ti se tentokrát museli obejít bez služeb fluktuantů a to nahrálo do karet domácímu týmu. Ten se představil v sestavě i s trenérem třetiligové Kroměříže Ivošem Světlíkem a na hřišti to bylo znát. Domácí o své hubené výhře rozhodli po dvaceti minutách, kdy se z pokutového kopu trefil kanonýr Holý. Lužkovice si tak připsaly tři cenné body, Slavičané odjíždějí nakonec s prázdnou.


Reportáž

Tečovice rozhodly o své výhře nad nováčkem z Lípy už v prvním dějství


Do Tečovic přijel v sobotu nováček z Lípy, který se musel na půdě Bivoje obejít bez dvou vyloučených hráčů z posledního duelu ve Slavičíně a na jeho výkonu to bylo znát. Domácí vedli po půli už o tři branky, navíc Vopatřil přidal hned po začátku druhé půle čtvrtou trefu a utkání se již dohrávalo jen z povinnosti. Hostům se v závěru podařilo zkorigovat průběh zápasu, ale na větší obrat jim už chyběli síly a domácí si závěr utkání už v pohodě pohlídali.


Reportáž

Ve šlágru kola rezerva otrokovické Viktorie loupila na Mladcové


Před velmi slušnou diváckou návštěvou se hrál v krásném sobotním odpoledni magnet tohoto kola na hřiští FK Mladcová, kde zavítala rezerva otrokovické Viktorie. Jednalo se o souboj druhého celku se třetím a diváci nakonec viděli tři branky. Všechny ale padly do sítě domácího brankáře Zálešáka, který nahradil zkušeného Černého. Hrdinou utkání byl hostující Adam Bahounek, který zaznamenal dvě branky a třetí přidal Juhás. Domácí si utkání prohráli vlastními chybami a přepustili druhé místo právě svému přemožiteli.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Danielem Kahajou z Mladcové, ten letos dokonce vyhrál se Zlínem český titul v sálovém fotbalu - futsalu - 11.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

 Zlínský | 1.B třída sk. B
Zlínský 21.10.2016 15:06

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát vyhrál fotbalista Mladcové Daniel Kahaja. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

20.10.2016 16:23

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Pomaličku se blíží víkendové 12. kolo 1. B. třídy skupiny B, a proto je čas na naši tradiční anketu Expert Tip. Dojde opět na několik zajímavých soubojů. Toto kolo se rozhodl natipovat Adam Bahounek, fotbalista otrokovické Viktorie. Jak se mu bude dařit?

Článek

Jak jste si vedli v naší tipovačce o uplynulém víkendu? Podívejte se...

18.10.2016 16:56

Kdo další se přidal mezi bezchybné tipéry? Tipovat můžete skutečně každou soutěž a každý zápas z republikových soutěží od třetí nejvyšší soutěže až po IV. třídy. Přidejte se i vy - tipovat můžete každý týden na následující kolo, a to od úterý až do zahájení zápasů!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

17.10.2016 16:08

Jedenácté kolo I. B. třídy skupiny B je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče jedenáctého dějství. Hlasovat můžete do středy 19. října 2016.

Reportáž

FOTO: Nováček z Němčic u Holešova v penaltovém rozstřelu přetlačil Veselou


Na hřišti v Němčicích u Holešova se představili v nedělním odpoledni fotbalisté z Veselé. Očekával se poměrně vyrovnaný duel, domácí celek umí na svém hřišti hrát, ale Veselá byla na tuto skutečnost velmi dobře připravena a na videu měla v týdnu zmapováno i němčické hřiště. Hosté šli do vedení už po pěti minutách hry, domácím se podařilo ve druhém dějství stav zápasu vyrovnat. V penaltové loterii se štěstí usmálo na domácí tým, který si připsal bonusový bod navíc.


Reportáž

Mladcová brankou z poslední minuty z penalty veze výhru z Kostelce u Holešova


Druhý tým tabulky z Mladcové se představil na hřišti kosteleckého Moravanu. Favoritem zápasu byl hostující tým, neboť ten ještě v uplynulé sezóně hrál o třídu výš. Domácí celek ale nedal Mladcové nic zadarmo. Dlouho to vypadalo, že si oba celky poměří nakonec síly až v penaltovém rozstřelu, ale v poslední minutě se kopala za ruku proti domácím penalta, kterou hostující Petr Votava proměnil. Mladcová si tak připsala tři cenné body a stále stíhá vedoucí Nevšovou.


Reportáž

Tlumačovský JIří Mouka rozhodl derby s Tečovicemi


V Tlumačově se hrálo v neděli místní derby, kdy se zde představily nedaleké Tečovice. Utkání se hrálo před stovkou diváků, kteří viděli urputný boj a také hubenou výhru domácího týmu. O třech bodech pro Tlumačov rozhodl již ve 13. minutě Jiří Mouka. V závěru se hosté vehementně snažili o vyrovnání, ale domácího Škrabala se jim překonat nepodařilo a Tlumačov si tak připisuje velmi cenné tři body.


Reportáž

Hulínská Admira doma díky Dutkevičovi přetlačila Lužkovice


Do Hulína zavítaly v nedělním odpoledni Lužkovice, které zde nechtěly dát svoji kůži lacino. Domácí ale hrají v poslední době v ohromné formě a daří se především střelci Adamu Dutkevičovi. Ten musel v minulém kole v Lípě střídat, ale dal se během týdne dohromady a utkání s Lužkovicemi nakonec i sám rozhodl. Hosté podali na Hané sympatický výkon, ale na body to tentokrát nestačilo. Navíc hráli od 13. minuty bez vyloučeného Čaly.


Reportáž

Béčko otrokovické Viktorie dokázalo otočit zápas s Přílukami


V Otrokovicích se představily Příluky, které chtěly domácí mladíky v tomto duelu potrápit. A to se jim i nakonec podařilo, i když fotbalisté z předměstí Zlína nakonec na body nedosáhli. Příluky šly po dvaceti minutách do vedení, domácí srovnali až těsně před odchodem do kabin. V hektickém závěru strhli hráči Viktorie výhru na svoji stranu zásluhou Adama  Bahounka a Lukáše Křivánka.


Celkový počet článků: 449
Zpět na Zlínský kraj