Zlínský | 1.B třída sk. B

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

24.05.2016 19:36

O natipování výsledků následujícího kola 1.B. třídy skupiny B jsme požádali hráče Příluk Petra Votavu. Jak vidí tento fotbalista souboj Admiry Hulín a Malenovic a nebo šlágr kola mezi Nevšovou a rezervou Slavičína. Zajímavý také bude určitě záchranářský duel mezi Tečovicemi a Lukovem. Tlumačovský tým se představí na půdě Roštění a Příluky přivítají Kostelec u Holešova. Jeho tipy si můžete přečíst níže!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

23.05.2016 18:56

Již 22. kolo I. B. třídy skupiny B je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče dvacátého druhého dějství. Hlasovat můžete do středy 25. května 2016.

Reportáž

Lužkovice v divokém utkání dokázaly zdolat Roštění až na penalty

Do Lužkovic zavítalo Roštění, které se stále zachraňuje a potřebuje body jako sůl. Hosté si v minulém kole vyšlápli na posílenou rezervu Slavičína a ve stejném duchu vstoupili i do utkání v Lužkovicích. Po půlhodině hry vedli Hanáci 3:0 a domácí byli zralí na ručník. Trenér domácích Jan Křapa poslal do boje futsalového reprezentanta Ivoše Světlíka, který hru rozhýbal a domácím se podařilo v poslední patnáctiminutovce vyrovnat. Hosté přišli o tři body až v 87. minutě, v penaltovém rozstřelu se nakonec radovaly Lužkovice.

Reportáž

Tlumačov udolal vlastní brankou Okénky Sehradice

Do Tlumačova zavítaly Sehradice, které se stále pohybují na špici tabulky. Domácí celek ale v posledních záasech zmobilizoval síly a dokázal bodovat naplno. Tlumačov chtěl zlepšenou formu potvrdit i v zápase se Sehradicemi, což se mu nakonec i podařilo. O výsledku zápasu rozhodla situace z 34. minuty, kdy si vlastní branku dal hostující Okénka. Domácí tým ve druhém dějství hubenou výhru uhájil až do závěrečného hvizdu a bere další tři body.

Reportáž

Tečovice dokázaly i v deseti loupit na Přílukách

Malé zlínské derby se hrálo v nedělním odpoledni na Přílukách. Lídr tabulky přivítal tým z Tečovic, který ještě nemá jistotu záchrany. Začátek zápasu vyšel hostím na jedničku a již v 6. minutě je poslal do vedení Vopatřil. Domácí tým šel dokonce do přečíslení, neboť ve 49. minutě byl vyloučen hostující Plachý. Příluky však dlouhou přesilovku nakonec nevyužily a Tečovice i se štěstím uhájily tři body, které pro ně mají cenu zlata. Domácí tým ale přišel o vedení v tabulce, to přepustil Malenovicím.

Reportáž

Lukov pokračuje v záchranářských pracech, na penalty zdolal Nevšovou

V Lukově se hrál duel domácího týmu proti nejlepšímu týmu jara - Nevšové. Nováček soutěže si věřil i na lukovský tým a šel do vedení ve 40. minutě po brance Michala Foltýna. Domácí tým srovnal ještě do poočasu, kdy branku vstřelil Kamenčák. Ve druhém dějství už diváci branku v Lukově neviděli a tak se šlo do penaltového rozstřelu. V něm Nevšová, stejně jako v utkání s Kostelcem u Holešova propadla a cenný bod navíc tak získávají fotbalisté z Lukova.

Reportáž

Malenovice dokázaly vyhrát v Kostelci u Holešova a připisují si další tři body

Na velmi pěkně připravený pažit v Kostelci u Holešova zavítaly v sobotním odpoledni favorizované Malenovice. V posledním měření obou soupeřů obdržel v Malenovicích Moravan debakl 8:1 a totu potupnou prohru chtěli domácí odčinit. Nakonec se jim to nepovedlo a všechny tři body putují na Zlínsko. Hosté o své výhře rozhodli již v prvním dějství, domácí tým dokázal ve druhém poločasu utkání zdramatizovat. Hubenou výhru si už Malenovice vzít nenechaly a na jeden den se tak dostaly do čela tabulky.

Reportáž

Veselá v domácím prostředí i v devíti udolala fotbalisty Admiry Hulín

Tak toto utkání na Veselé  nebylo pro slabé povahy.  Celkem jedenáct (!) karet udělil rozhodčí Dokoupil a o žádné se nedalo příliš diskutovat, jen domácímu Davidovi Dlabajovi patřily tři !!!   Ještě v 84. minutě domácí s Admirou prohrávali. V desíti vyrovnali a v devíti strhli vedení a vítězství za tři body na svou stranu.  Neskutečný zápas pro obě strany a Hanáci se ještě teď asi diví, jak jim vítězství mohlo proklouznout mezi prsty.

Reportáž

V derby rezerv dominovala ta slavičínská, o své výhře rozhodla již v první půli

Ve Slavičíně se hrálo za ideálního slunečného počasí derby rezervních týmů. Zachraňující se FC TVD přivítalo B tým Otrokovic. V obou týmech nastoupila řada fluktuantů, domácí celek vyrukoval do boje i s exligovým hráčem Zlína Pavlem Elšíkem. Slavičanům se skvěle podařil nástup do utkání a již v 8. minutě vedli 2:0 a třetí branku přidali Valaši těsně před odchodem do kabin. Ve druhém dějství si FC TVD Slavičín už slibný náskok pohlídalo a v závěru se dvakrát trefil Šála a hosté tak odjížděli domů s pětigólovým přídělem.

Rozhovor

Malenovický Dominik Torma dominoval v naší anketě o hráče kola, portál www.fotbalunas.cz se mu líbí, možná by jen upravil hlasování v sestavě kola

Zlínský 20.05.2016 21:28

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Poprvé vyhrál v naší anketě fotbalista Malenovic Dominik Torma. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.