Zlínský | 1.B třída sk. B

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 3. KOLA - Exligista Jirka Jaroš řádí v dresu Mladcové jako černá ruka, za dvě utkání nastřílel osm branek

Zlínský 25.08.2016 16:23

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

25.08.2016 16:11

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. O natipování výsledků čtvrtého kola 1.B. třídy skupiny B jsme požádali funkcionáře tečovického Bivoje Vladimíra Kunderu. Tipy tečovického činovníka si můžete přečíst níže!

Článek

Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů

25.08.2016 15:43

Do rubriky Expert Tip se může zapojit každý z registrovaných čtenářů. Každý  může ukázat, že právě on je tím nefalšovaným expertem soutěže. Nezapomeňte na možnost zadání tipu 1x0x2 doprovodit i komentářem, proč věříte spíš domácím, hostům, nebo zda je to jasný kříž…

Článek

Sledovat instagram fotbalunas se vyplatí. Jeenda_ za svůj follow půjde na repre. Chceš taky?

22.08.2016 23:38

Již skoro každý dnes má instagram. Tak neváhej a sleduj účet fotbalunas. Jenda Sloup se stal 500. followerem a to mu stačilo, abychom ho poslali na utkání naší repre. Co přípravíme pro další z vás? Rozkaz zněl jasně. Sleduj na instagramu fotbalunas a používej hashtag #fotbalunas u každé své fotbalové fotografie.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

Zlínský 22.08.2016 18:23

Nová sezóna již začala a nám zbývá učinit poslední věc, kterou definitivně uzavřeme tu předcházející, a sice vyhlásit si výsledky diváckého hlasování o nejlepšího hráče uplynulého ročníku 1. B třídy skupiny B, který bude mít šanci získat od našeho portálu i nějaké zajímavé ceny v celorepublikové soutěži. Teď už ale k samotnému vyhlašování. V Ročním kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Pro titul největší hvězdy roku dokráčel.... brankář Adam Juráň (FC Malenovice).

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

22.08.2016 17:58

Již třetí kolo I. B. třídy skupiny B je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče dtřetího dějství. Hlasovat můžete do středy 24. srpna 2016.

Reportáž

Rezerva otrokovické Viktorie si v Lukově s chutí zastřílela

Do Lukova zavítala otrokovická Viktorie, lépe řečeno, její rezervní tým, který posílilo několik třetiligových fluktuantů - Juhás, Foltýn a Bahounek. Někteří z nich zasáhli do hry až během utkání, které však mělo od začátku jasný scénař. Už ve třetí minutě se trefil hostující Řiháček a hosté se uklidnili. Mladý běhavý celek hostí předváděl hezké kombinace, které dokázal zakončovat a po půli vedl už o čtyři branky. Hosté ve svém střeleckém představení pokračovali i ve druhém dějství a zatížilo konto Lukova ještě třemi přesnými trefami.

Reportáž

Tečovice v neděli loupily v Přílukách a vezou tři body

Zlínské derby se hrálo v neděli na hřišti v Přílukách, kam zavítaly nedaleké Tečovice. Oba celky se navzájem velmi dobře znají, domácímu týmu úvodní duel s nováčkem z Lípy nevyšel a tak chtěl bodovat právě s Tečovicemi. V kádru Příluk však v létě došlo k několika změnách a mužstvo není ještě dobře sehráno, čehož dokázali hosté využít především v úvodu utkání. Po čtvrthodině hry totiž vedly Tečovice už o dvě branky, což domácím na klidu nepřidalo. Definitivní podobu výsledku dal čtvrt hodiny před koncem hostující Vopatřil a Příluky ani ve druhém domácím zápase nebodovaly.

Reportáž

Střelecký koncert Mladcové tentokrát odnesly Lužkovice

Na Mladcové se hrál magnet tohoto kola, zavítaly zde Lužkovice, které letos ještě neprohrály. Domácí celek se namlsal vysokou výhrou u nováčka v Lípě a ve stejném výkonu chěl pokračovat i v domácím zápase. Domácí tým šel brzy do vedení, do půle již další branka nepadla. Druhý poločas se změnil v one man show exligisty Jirky Jaroše, který za půlhodiny nasázel hostím čtyři branky a další dvě trefy přidali jeho spoluhráči. Lužkovice tak odjíždí z Mladcové s krutou porážkou, kterou nejspíše hráči ani funkcionáři nečekali.

Reportáž

V místním derby si nováček z Němčic překvapivě hladce poradil s kosteleckým Moravanem

V Němčicích se hrálo místní holešovské derby, na které si našlo cestu úctyhodných 150 diváků. Nováček soutěže se na úvod dvakrát představil venku a především prohra v Lukově jej bude ještě dlouho strašit. Hosté z Kostelce pro podzimní část posílili svůj tým a byli v zápase papírovým favoritem. Domácí celek šel brzo do vedení, hosté ještě dokázali srovnat, ale do půle ještě dvakrát inkasovali. Ve druhém dějství přišla branková smršť domácích Němčic, které velel Radek Pospíšilík, ten v utkání zaznamenal čtyři trefy. Němčice tak v derby dominovaly a berou po zásluze tři body.