7.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

58. D. Vilím - 38. F. Kment , 62. D. Kutiš (p.) , 69. D. Feichtinger , 90. F. Kment
2

Myslkovice doma vyšly naprázdno...

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): Na toto venkovní utkání jsme se na rozdíl od těch předešlých konečně sešli v dostatečném počtu a neměli jsme problémy se sestavou. Utkání jsme začali opatrně a soupeř měl více ze hry, kromě dvou nastřelených tyčí si ale žádné další gólové šance v prvním poločase nevytvořil. Naopak my jsme udeřili ve 38. minutě úvodní brankou po samostatném úniku našeho nejlepšího střelce Filipa Kmenta. Druhý poločas jsme již tradičně začali špatně a v 58. minutě jsme inkasovali střelou hlavou k tyči vyrovnávací gól. Nás to ale tentokrát nezlomilo a již v 62. minutě jsme šli brankou Davida Kutiše z pokutového kopu za ruku domácího hráče opět do vedení. O sedm minut později jsme pak brankou střídajícího Dominika Feichtingera zvýšili svoje vedení na 3:1. Domácí se sice poté snažili výsledek zkorigovat, my jsme ale v samém závěru utkání do otevřené obrany uzavřeli skóre utkání druhou brankou Filipa Kmenta na konečných 4:1. Konečně jsme tak po roce dokázali zvítězit na soupeřově hřišti. Za přístup a předvedený kolektivní výkon děkuji všem našim hráčům a věřím, že tento náš výkon zopakujeme i v našem dalším utkání, které sehrajeme v sobotu 13. října od 15.30 na domácím hřišti proti mužstvu FC Bechyně. Věřím, že nás naši fanoušci opět podpoří.