7.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Dvě červené, osm branek, jeden hattrick, Stašov porazil Trubín a předskočil je v tabulce

10

Stašov využil domácí prostředí, a především v prvním poločase dominoval, kdy nasázel Trubínu tři branky. Ve druhém poločase se červenalo na obou stranách a domácí si vedení už pohlídali.

Domácí si udělali velký náskok

Stašov nastoupil v silné sestavě, zato Trubín nebyl kompletní a od toho se vyvíjel především první poločas. Stašovský kolotoč nastartoval T. Eichenmann. Po půlhodině hry přidal další domácí gól tradiční střelec T. Carván. Pak do poločasu udeřil i M. Fiala a bylo to už 3:0.

Na každé straně se červenalo

Hosté se však nevzdali a chtěli s výsledkem něco udělat. Prvně se ale červenalo, a to hned na obou stranách. Ve 48. minutě šel ze hřiště hostující M. Blaha a za tři minuty i domácí N. Vojtík. Poté hosté snížili na 3:1 z penalty P. Brodanem. Jenomže tohle byl zápas T. Eichenmanna, který vstřelil dva góly a dokonal tak hatrrick – 5:1. Hosté v závěru nakonec snížili na 5:3 a nevypadá to jako debakl.