19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

Blatnice vyloupila Zbůch!

56. S. Schejbal - 43. M. Stehlík , 72. Z. Kasl , 77. Z. Kasl , 80. V. Kasl
0

Takzvaný duel o šest bodů zvládla lépe Blatnice, která se tak svému soupeři vzdálila v tabulce a zůstává na dostřel třetím Nečtinám.

Hosté byli od začátku utkání aktivnější, ale na první branku zápasu si diváci museli počkat až do závěru prvního poločasu. Miroslav Stehlík se zjevil po předchozí kombinaci sám na pravé straně a poslal ranou po zemi svůj tým do vedení.

Druhou půli ovšem začali lépe domácí. Stanislav Schejbal byl pokutovém území faulován a sám i pokutový kop dokázal proměnit. Na rozuzlení napínavého duelu se čekalo až do dvaasedmdesáté minuty. Po rozehrání trestného kopu se po předchozí střele dostal k dorážce Zdeněk Kasl a vrátil Blatnicím vedení. Stejný hráč i celé utkání o pět minut později definitivně rozsekl. Doslova z půlky totiž napálil balón na branku, protože si všiml vystouplého brankáře a krásné brance museli zatleskat všichni přítomní. Již jen kosmeticky upravil na konečných 4:1 Kasl Václav, který se nadechl k velkému sólu, kdy obešel tři protihráče a následně si poradil i tváří v tvář Šrajberovi.

TJ Baník Zbůch
Jiří Střeštík: „Soupeř byl lepší, nás bylo málo.“

TJ Slovan Blatnice
Jiří Mestl: „Mělo být rozhodnuto již v prvním poločase, jenže jsme se trápili v koncovce. Pak jsme soupeře po naší chybě nechali srovnat, ale naštěstí udeřili v závěru.“

J. Šrajber [-] - M. Netušil [-] , D. Mrázek [-] , D. Lorenc [-] (46. A. Klečka [-] ) , J. Jirka [-] - F. Paum [-] , A. Prokop [-] , J. Daňhel [-] , Š. Chrien [-] (46. J. Veselý [-] ) - S. Schejbal [-] , J. Pavlíček [-]

P. Filip [-] - J. Hošťálek [-] , J. Kovač [-] , P. Liškutín [-] , D. Šindelář [-] (75. D. Čech [-] ) - M. König [-] , Z. Kasl [-] , J. Rolník [-] (65. D. Tětek [-] ) , M. Stehlík [-] - M. Greif [-] (88. J. Karban [-] ) , V. Kasl [-]