20.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Lhota nadělila Novému Strašecí bůra a dál vládne soutěži

10

Lhota - Do Lhoty zavítalo k derby nedaleké Nové Strašecí, kterému sice vyšel vstup do utkání, ale branky dávali pouze domácí. Hosté v závěru pouze utkání korigovali.

Strašecí inkasovalo kromě gólů i červenou kartu

Možná až překvapivě, ale lépe do utkání vstoupili hosté, kteří prvních deset minut svého soupeře přehrávali. Přišla i gólová šance, když po odkopu Erby zaváhala domácí obrana, ale Kaválek v samostatném úniku na Tůmu nevyzrál. To Lhotu nakoplo a začala hrát.

V 19. minutě měli domácí výhodu rohového kopu, ten zahrával kapitán Kudela a po nedůrazu hostí se k míči dostal Šalamoun a poslal Lhotu do vedení - 1:0. Za dvě minuty navíc přidal druhý gól Ibe - 2:0. Navíc ve 22. minutě byl vyloučen hostující kapitán L. Mrázek za dle zápasu o utkání urážky směrem k trénerovi domácích.

Ve 34. minutě si vzal slovo podruhé v zápasu Ibe a navýšil vedení svého týmu - 3:0.

Lhota polevila až v závěru a Strašecí výsledek korigovalo

Lhota nepolevila ani po změně stran. Hned v 55. připravil Hájek po standardní situaci míč pro Houžvičku a ten nádhernou ranou rozvlnil síť brány, kterou střežil Kleinmond - 4:0. Pátý domácí záhas přidal po technickém obstřelu Hájek na začátku 80. minuty - 5:0.

Nové Strašecí se dočkalo alespoň dvou vstřelených gólů v závěru zápasu. V 86. a 88. minutě si slabší chvilku vybral domácí brankář Tůms, který pustil za svá záda dvě slabé střely Kaválka - 5:2.