19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

--

--

Vysoká Libyně po dlouhé době nastřílela více než 3 branky a rovnou z toho byla výhra 9:0!

0

Skvěle se prezentovala v nedělním utkání Sokol Vysoká Libyně, která doslova zdecimovala poslední Mladotice. Libyni ani Mladotici se letos moc nedaří, ovšem to neznamená, že toto (pro někoho možná nudné) uktání nemůže nabídnout nejvyšší výsledek celého kola!

Libyně jednoznačně chtěla uspět a nastřílet co největší počet branek

Už poločasové skóre 4:0 naznačovalo, že domácí po hodně, opravdu hodně dlouhé době chtějí zažít tu krásnou euforii z vysoké výhry. Jejich radost jim nemohl pokazit prakticky nikdo. Hosté se v prvním poločase dotkli míče jen sporadicky. Vlastně jen při rozehrávce po obdrženém gólu. Více štěstí měli hosté asi v prvním poločase, protože domácí nevyužili plno z krásně sescvičených standartních situací a poziční hry.

4:0 rozhodně Libyni nestačilo a tak pokračovala ve svém gólovém snažení i v poločase druhém!

Dalších pět gólů, proč ne!

Asi něco takového proběhlo domácím v kabině hlavou a vlítli do druhého poločasu stejně jako do toho prvního. Spolupráce mezi jedenácti hráči fungovala výborně. Domácí brankař se téměř balonu nedotkl a tak si mohl dovolit stát prakticky na polovině soupeře! Do konce zápasu se domácím podařilo nastřílet ještě 5 "fíků" a radost byla znát. Jak ze strany hostů, tak i fanoušků. Kteří si zápas po hodně dlouhé době náramně užívali!