19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Kralovice dále útočí na vedoucí pozici!

0

I v tomto zápase jasně ukázaly, že nemají problém se dostat na vedoucí pozici! Ztrácejí pouhé 3 body a se Sokolem Plasy také výraznější problém neměly

Rychlé vedení nakonec pokračovala v další branky

Rychlé vedení domácích potvrdilo, že i v tomto zápase budou chtít sahat po třech důležitých bodech. V prvním poločase hráli spíše o udržení balonu na svých kopačkách. Žádné zbytečné akce dopředu, ze kterých by hrozilo přečíslení jako to bylo v zápasech minulých.

Do konce poločasu se tedy žádná další akce nestala.

Ovšem druhý poločas, to bylo jiné kafe..

Ze začátku hosté malinko zlobili domácí obranu a snažili se o vyrovnání. Ovšem to bylo prvních deset minut z druhého poločasu. Poté se ke slovu dostali zase domácí a byl z toho hned rozruch. Před hostující brankou bylo pořádné horko a obránci měli co dělat, aby zastavili dotěrné domácí útočníky. Nepodařilo se..

Zanedlouho z toho bylo vedení 2:0 a následovaly ještě další dvě branky, které zajistili jasnou výhru Kralovicím.

TJ Sokol Kralovice "B" - TJ Sokol Plasy "B" 4:0