20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Asi se čekalo trošku víc fotbalu..

0

Bohužel zápas mezi Plasy a Kozojedy nabídl k vidění pouhé 2 branky, přičmež každý tým se trefil pouze jednou. Sláva defenzivnímu fotbalu!

Prakticky se nebylo na co dívat..

Ze začátku jsme měli možnost vidět pár slibných šancí ze strany hostů, kteří byli favoriti tohoto utkání. Jenže potom, jakoby hrom udeřil do hřiště a všichni hráči zkameněli. Žádný pohyb, žádná pěkná kombinace, téměř nic..

Neustálé fauly, které tak akorát zdržovaly celý zápas.

Nejspíš se čekalo, kdo že to dá ten první gól..

A ono to šlo!

Hned z úvodu se do toho domácí obuli - prvních 10. minut tlačili a nedovolili hostům vyjet z vlastní poloviny. Začaly se dařit přihrávky a zápas dostal konečně nový náboj. Snaha se oplatila v první gól! Domácí konečně rozvlnili sítě!

Jenže po tomto okamžiku se domácí stáhli a hráli tzv. "Park the bus"

Což byla očividně škoda, protože hosté byli ještě dobrých 5-10. minut v šoku a nedokázali si ani pořádně přihrát.
To se ovšem nedá říct o posledních deseti minutách, kde hosté vydolovali alespoň ten jeden cenný bod!