17.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Rokytnice doma nezaváhala

14

Hlavně díky zlepšené druhé půli zvítězila Rokytnice na domácím hřišti s Horním Újezdem 4:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Rokytnice přivítala na svém hřišti Horní Újezd, který prohrál již sedm zápasů v řadě a dalo se předpokládat, že mu ani v Rokytnici pšenka nepokvete. Také podzimní zápas skončil výhrou Rokytnice v poměru 2:1. Takže favorit zápasu byl jasný. Navíc hosté si stále musejí zvykat, jaké to je hrát bez svého kanonýra a oporu týmu Radka Durdy, který odešel hrát Krajský přebor za Třebíč. Zápas se hrál za slušného počasí přejícímu fotbalu. A začátek zápasu nejspíš přál domácím, které poslal do vedení v 7. minutě Tomáš Kaláb - 0:1. Začátek utkání byl sice nečekaný, ale do konce zápasu zbývalo příliš mnoho času na to, aby domácí celek předčasně panikařit. Trpělivou hrou se jim to nakonec ve 20. minutě podařilo. O vyrovnávací branku se postaral Radek Ferkl - 1:1. Domácí tým pak měl i nějaké šance na otočení výsledku, ale skóre se neměnilo, a tak odcházeli na přestávkové občerstvení veselleji hosté z Horního Újezdu. Zápas byl tak zcela otevřený.

Domácí se po pauze rozstřílely

Také ve druhé půli hosté dokázali držet nerozhodný stav, a to až do 69. minuty, kdy rozjásal nejvěrnější domácí fandy Adam Štefánek - 2:1. Tento gól byl nakonec vítězný a s hosty zacloumal tak, že už se do konce zápasu nedokázali výrazně prosadit a sami ještě dokázali inkasovat dva góly. Nejprve v 77. minutě zvyšoval na 3:1 Martin Štork, aby pak v 86. minutě podtrhnul účet utkání Michal Bartejs - 4:1.