43

Dolní Rožínka si připsala tři body na hřišti posledního Ujčova

Čermák vstřelil dvě branky hostů

Nedělní prosluněné odpoledne přineslo v Ujčově spoustu branek a spokojenost byla hlavně v táboře hostí z Rožínky.

Po úvodním oťukávání, kdy se míč pohyboval hlavně mezi vápny se brankově prosadili hosté a to ve 13.minutě, kdy přízemní pas poklízel do branky Čermák 0:1.Ujčov se nechtěl s výsledkem smířit a za snahu byl odměněn. V 23. minutě se po krásném centru ze standardní situace v podání Jirky Mareše prosadil Míša Zich a bylo to 1:1. Hosté však zvýšili aktivitu a po sériích taktických chyb a ztrát míčů Ujčova se prosadili v krátkém sledu hned dvakrát a to v 27.minutě a 31.minutě. I přes další snahu na obou stranách další branka nepadla a hosté šli do kabin s komfortním vedením 1:3.

Druhá půlka zvrat nepřinesla. Rožínka přidala další branky.

Ujčov zahájil druhou půli aktivně a tlačil se do zakončení. Jenže v 55. minutě musel do sprch po druhé žluté kartě domácí Feifer a hra Ujčova šla hodně dolů. Trest přišel v 71. minutě po rohu 1:4 a v 78. minutě, kdy hosté zahrávali penaltu 1:5. Ujčov dohrál zápas v útlumu a nebyl schopný nějaké kombinace. Hosté z Rožínky si tedy připsali pohodlné vítězství.

SK Ujčov
Oskar Jančík: Zápas jsme opět nezvládli, v první půli nás sráželi hrubé chyby, které dokázal soupeř trestat. Ve druhé půli se po vyloučení vše sesypalo a společně s tragickým výkonem sudího přišla další ztráta a s ohledem na ostatní výsledky zřejmě fatální. Co už naděláme, je to jen hra a život jde dál.