22.kolo, Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor , 2018-2019

41. O. Srb - 39. P. Rejšek , 45. P. Rejšek , 70. M. Janoch , 74. P. Rejšek (p.)
8

Report zaslal Michal Kokrda. Děkujeme!

Hosté po poločase vedli

Domácí vstoupili do utkání s taktikou dlouhých nakopávaných míčů, která ale na pozornou obranu hostí neplatila. Hosté se snažili hrát kombinační fotbal, který ovšem na hrbolatém hřišti také moc úspěchů neměl. Celé utkání byl urputný boj a čekání na šance. Když už se zdálo, že bude poločas 0:0, prodral se obranou domácích Rejšek a otevřel zápasový účet. Domácí ovšem vzápětí zásluhou Srba vyrovnali. Do konce poločasu se ještě podruhé prodral obranou Doubravických Rejšek a byl opět úspěšný.

Hosté si vedení pohlídali

Ve druhé půli hosté podnikali nebezpečné rychlé protiútoky. Jeden z nich přetavil ve zvýšení vedení hostující Janoch a po nařízení penalty dovršil svůj hattrick Rejšek. Hoštice si tak odvezli tři body za výhru 4:1 a lehce poodskočili svým soupeřům.