21.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Luka padla v Nedvědici

20

Louckým se nedaří a prohráli v Nedvědici, když v každé půli jednou inkasovali.

Domácí po půli vedli

První poločas byla opticky lepší Nedvědice, která měla mírnou převahu, kterou zúročila i gólově. Ve 14. minutě Škutchan posunul míč na pravou stranu, kde si počkal Petr Sytař a povedenou křížnou ránou nedal brankáři hostí šanci - 1:0. Další branku 80 diváků v prvním poločase nevidělo a do kabin tak odcházeli v lepší náladě domácí fotbalisté.

Domácí si vedení pohlídali

Drhé dějství provázel silný déšť, a tak se na hrací ploše především bojovalo. Ubylo šancí na obou stranách. Nakonec však ještě jedna branka padla, a to do svatyně hostí. Domácí celek se dočkal uklidnění v 81. minutě. Sytař s Vašíčkem neváhali s rozehráním rohového kopu a střílenou přihrávku usměrnil do sítě Matěj Pachlopník - 2:0. Domácí už dvou gólové vedení udrželi a radují se z důležitých třech bodů. Hosté protáhli sérii nevydařených utkání.

Nedvědici čeká v dalším kole derby ve Štěpánově. Luka se pokusí probrat v duelu s rezervou Polné.