16.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

--

--

Jaroslavický Šimon Polách se dvěmi brankami podílel na výhře nad Slavkovem pod Hostýnem

12

Do Jaroslavic zavítali fotbalisté ze Slavkova pod Hostýnem, kteří v minulém kole prohospodařili všechny body s Loukami. Domácí celek zaváhal v Malenovicích, ale proti Slavkovu pod Hostýnem dokázal zvrátit nepříznivý vývoj utkání. Hrdinou utkání byl jaroslavický Šimon Polách, který se dvěmi brankami podílel na výhře domácích.

V první půli padlo po jedné brance na každé straně

„Vstup do zápasu měli hosté lepší ze Slavkova pod Hostýnem a tlačili se před domácí branku. A v 8. minutě po centru do malého vápna domácích se míč dostal ke Krajcarovi a ten vstřelil první branku hostů. Hosté tak vedli o jednu branku a byli stále nebezpeční. Postupem času domácí převzali iniciativu a výsledek zlepšené hry byla vyrovnávací branka v 28. minutě, kterou vstřelil Š. Polách. Na 2:1 pro domácí zvýšil po faulu ve velkém vápně na domácího útočníka z pokutového kopu L. Macalík. Hosté se ale domnívali, že odpískaná penalta byla tentokrát hodně přísná. I druhý poločas byli domácí lepším mužstvem a v 54. minutě střelou na 3:1 zvýšil Š. Polách. Hostím nelze upřít snahu, ale po první brance nepochpitelně polevili a domácí toho dokázali využít. Do konce zápasu domácí nedovolili hostům snížit výsledek a získali na jaře první tři body.“

Domácí ve druhé půli stvrdili svoji výhru

"Opět jsme nebyli kompletní, tak jsme hráli někteří na různých postech. Letos máme zatím velkou marodku, tak snad se to zlepší. Zápas pro nás začal dobře. Prvních dvacet min jsme domácí k ničemu nepustili, hráli kombinační fotbal a bylo nás plný hřiště. Dali jsme gól a vedli, pak z ničeho nic jsme přestali hrát a byli všude pozdě. Domácí srovnali. Pak byla celkem přísná penalta, kterou domácí potrestali a šli do vedení. Druhý poločas byl celkem vyrovnaný, šance na obou stranách. Domácí pak dali šťastného góla, kdy náš obránce tečoval střelu do proti pohybu naše gólmana. V závěru jsme si vytvořili tlak, ale bohužel už žádnou branku nevstřelili na zdramatizování zápasu a tak tři body připadli domácím", hodnotí duel fotbalista Slavkova pod Hostýnem Jiří Pavlica.

SK Jaroslavice
web Jaroslavic: První tři body na jaře se určitě cení, navíc jsme museli otáčet nepříznivý vývoj zápasu.

TJ Slavkov pod Hostýnem
Facebook Slavkova: K utkání jsme nepřijeli kompletní a po dobrém úvodu jsme nakonec dovolili domácím zápas otočit.

P. Žbel [-] - M. Podéšť [-] , V. Gazda [-] , O. Polách [-] , D. Vrba [-] - T. Valenta [-] (81. V. Chovanec [-] ) , L. Macalík [-] , Š. Polách [-] (89. P. Bětík [-] ) , D. Horňák [-] - M. Žárský [-] , P. Paníček [-] (86. V. Hefka [-] ) -

L. Neradil [-] - P. Krajcar [-] , J. Krajcar [-] , R. Sadil [-] , D. Mrázek [-] (70. L. Urbánek [-] ) , P. Darebníček [-] , S. Zámorský [-] , M. Kužel [-] (57. Z. Sadil [-] ) , P. Šimčík [-] , J. Pavlica [-] , R. Pálka [-]

ŽK: 43. P. Paníček - 35. R. Pálka .
Hráči zápasu: L. Macalík , Š. Polách - P. Šimčík .
Počet diváků: 89. Rozhodčí: Katrňák Milan - TOMAN Stanislav, KLOUDA Jiří.