5.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2019-2020

50. F. Bambule , 82. M. Fiktus (p.) - 14. J. Beneš , 51. M. Diviš , 71. M. Diviš
15

Domácí tým doplatil na chyby a cenné body si tak odvezlo mužstvo z Dačic.

SK Lišov
Jiří Beneda: Domácí zápas s Dačicemi se nám nepovedl. Hosté hráli agresivněji, byli rychlejší, my jsme se sice snažili, ale hodně jsme kazili přihrávky a dělali v obranné činnosti neskutečné chyby. První branku jsme dostali po nepřesné přihrávce dozadu, kterou vystihl Beneš a prostřelil našeho brankáře. V prvním poločase ještě Dačice neproměnily penaltu po ruce v pokutovém území. Druhý poločas jsme začali aktivněji, podařilo se nám po centru do vápna Bambulem srovnat, ale hned poté jsme opět zahráli špatně malou domů a soupeř šel zase do vedení. Po chybné rozehrávce našeho brankaře jsme za chvíli dostali třetí gól. V závěru jsme se snažili soupeře přitlačit, z penalty jsme snížili, ale i Dačice měly opět po naší chybě v obraně velkou šanci, kterou nevyužily. V závěru už jen Mach trefil tyč a tak jsme potřetí prohráli 3:2.