3.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2019-2020

Tučapy vezou tři body

1

Ohlas zaslal a na zápase fotil Pavel Chamra. Děkujeme!

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): V tomto utkání jsme chtěli navázat na své domácí vítězství z minulého týdne. Začátek zápasu se nám ale vůbec nevydařil, svoji gólovou šanci jsme nevyužili a hned z protiútoku jsme ve 14. minutě inkasovali první branku. I nadále jsme si sice vytvářeli gólové šance, ale štěstí nám tentokrát nepřálo a do přestávky jsme po rohovém kopu inkasovali další lacinou branku. Druhý poločas jsme začali také špatně a hned ve 49. minutě jsme inkasovali potřetí. My jsme sice naštěstí hned o dvě minuty později dokázali brankou Davida Kutiše snížit na 1:3, ale naše další šance již zůstaly nevyužity, naopak soupeř nám v závěru utkání vstřelil čtvrtou branku, kterou svoje vítězství zpečetil. Toto utkání musím bohužel hodnotit jako velmi nepovedené, neboť jsme se v něm přizpůsobili hře našeho soupeře a nedokázali jsme ho ničím překvapit. Snad se nám bude více dařit v našem dalším utkání, které sehrajeme opět na domácím hřišti v sobotu 14. září od 16.30 hodin s mužstvem Sokol Sezimovo Ústí B. Zvu tímto naše věrné fanoušky a věřím, že nás opět podpoří.

T. Hoffmann [-] - B. Greguš [-] , D. Kutiš [-] , S. Katolický [-] , F. Růžička [-] (85. L. Kabát [-] ) , J. Vaněček [-] , J. Dubský [-] (52. D. Říha [-] ) , P. Krejčí [-] , T. Vocílka [-] , J. Veselý [-] , Z. Sabiniok [-]