25.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Chlumec se opět nadřel, podržel hlavně Tesař v bráně

0

Vysoký Chlumec toužil po tom oplatit Hraštici podzimní porážku 0:3. I když výsledek 0:4 by napovídal tomu, že to byla odplata lehká, bylo tomu úplně jinak. Jak už je v na Vysokém Chlumci zvykem, začátek utkání patřil Chlumci, který opět nedokázal z velkého množství šancí skórovat a málem přišel opět trest, Hraštice začalo v druhé polovině první půle kousat a Chlumec vděčil za udržení nerozhodného stavu hlavně brankáři Tesařovi, který vytáhl několi parádních zákroků. Po nerozhodném prvním poločase hostující celek zabral a nakonec po trefách Mrázka, Hlaváčka, Šťovíčka a Kiše vydřel tři body do tabulky a pojistil si tak páté místo v soutěži. To může ještě vylepšit v posledním kole, pokud zaváhají Dublovice B a Chlumec zvítězí.

SK Vysoký Chlumec
Ludovít Kiš (vedoucí mužstva Vysoký Chlumec): „I když to podle výsledku nevypadá, tak jsme se na výhru hodně nadřeli. Nebýt Tesaře v bráně, mohli jsme klidně prohrávat 3:0, Tonda nás v Hraštici opravdu hodně podržel.“

A. Tesař [-] - J. Novotný [-] , S. Havel [-] , R. Šťovíček [-] , J. Laštovička [-] - M. Baloun [-] , J. Kiš [-] , L. Hlaváček [-] , M. Pecholt [-] - J. Mrázek [-] , Š. Kiš [-]

Hráči zápasu: A. Tesař .