8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

Hartvíkovice vezou výhru ze Studence

39. M. Kafka (p.) , 49. M. Kafka (p.)
13

Fotbalisté Hartvíkovic dokázali napravit zaváhání z minulého kola, když zvítězily ve Studenci

Hosté o dva góly lepší

Oba týmy z konce tabulky začaly opatrnou a roztržitou hrou. Náznak domácích v 7. minutě kdy Nejedlý vypálil z dvaceti metrů, ovšem nad. Následovalo období nepřesných přihrávek. Až v 31. minutě se Jakub Sýkora dostal do šance, Pokorný v bráně míč vyrazil, ale David Kopuletý míč do sítě dorazil - 0:1. Ve 38. minutě opět Jakub Sýkora po chybě obrany šel sám na bránu, za údajný faul brankaře byl nařízený pokutový kop. Ve 39. minutě Kafka penaltu proměnil - 0:2. Ve 44. minutě špatná malá domů při hře domácích, Horký míč vykopl, ale míč šel přes celou šířku brány - mimo. Ve 45. minutě trestný kop z třiceti pěti metrů Holoubek bombou těsně vedle levé tyče.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve 49. minutě pokutový kop po sporném faulu proměnil Kafka - 0:3. V 57. minutě Strnad po pravé straně zatáhl míč, přihrál za obranu soupeře, ale při zpracování míče Holoubkem mu skočil pod nohy brankář hostí Chalupa a míč ukořistil. V 60. minutě lob Závišky skončil nad bránou domácích. V 67. minutě trestný kop - malý roh - centr na zadní tyč - Holoubek hlavou těsně vedle. V 71. minutě pokus Kříže skončil na tyči. V 75. minutě po kolizi v obraně domácích na hranici šestnáctky přestali domácí hrát, Outulný David vypálil - 0:4. V 77. minutě Urbánek při brejku obstřelil brankáře, ale i bránu. V 82. minutě pokus Závišky orazítkoval tyč. V 84. minutě poslední pokus o zvrat měl na noze Nejedlý, který unikl obraně, ale střela podle brankáře šla mimo bránu.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, trenér: Oba týmy z konce tabulky začaly opatrnou a roztržitou hrou. Poté pouze hosté začali navyšovat skóre na svoji stranu