12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

Koněšín body z Nových Syrovic neveze

65. T. Lang (p.) , 80. M. Sosnar - 36. R. Badura (p.)
13

Koněšín si ve venkovním zápase vyšlápnul na Nové Syrovice, přesto to opět k žádnému bodů nevedlo

Hosté se ujali vedení

Do Nových Syrovic zavítal Koněšín který okupuje samotný chvost tabulky a hráči obou mužstev diváky pěkným fotbalem tentokrát příliš nepobavili. Samotný zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Koněšín postavil pevný obranný val, který se domácí marně v prvním poločase snažili pokořit . Domácí sice měli několik velice slibných šancí, ale byl to naopak Koněšín kdo vstřelil branku. Při jednom z protiútoků ve 37. minutě utkání hostující útočník přeloboval brankáře Nováka a od kapitulace zachránila domácí  ruka Chalupy, rozhodčí nezaváhal a odpískal pokutový kop se kterým si se štěstím poradil Radim Badura a poslal hostující celek do vedení a stanovil poločasový výsledek 0:1 pro hosty. Domácí tak měli před sebou celý poločas, aby odvrátil hrozící se blamáž.

Domácí dokonali obrat

Do druhé půle nastoupili domácí hráči s větším odhodláním, zlepšili pohyb a to jim přineslo kýžené ovoce a obrat v utkání. Nejdříve v 64. proměnil pokutový kop kapitán týmů Tomáš Lang  a bylo vyrovnání na 1:1. V 80. minutě pak dokonal obrat Miroslav Sosnar - 2:1.  Závěr utkání se odehrál již bez výrazných šancí, a tak favorit utkání nakonec předpokládané vítězství vybojoval. Smutek naopak zavládla v Koněšíně, kde již šest zápasů čekají na alespoň nějaký bodový zisk.

SK Nové Syrovice
Prígl Jan, trenér: V dnešním zápase jsme se nedokázali dostat do potřebného tempa, hodně jsme kazili a na vítězství jsme se hodně nadřeli.

TJ Koněšín
Dvořák Štěpán, hráč: Domácí byli většinu času na balónu a my hrozili především z brejků. Na hodně těžkém mokrém terénu se nehrál nijak moc hezkej fotbal. Syrovice neproměnili spoustu šancí a tak jsme hráli za stavu 0:1. Bohužel se nám nepodařilo skóre navýšit ale naopak dvakrát inkasovat. Dnes zápas blbec a ty k fotbalu patří.

P. Novák [-] - P. Zerza [-] (90. L. Nejerál [-] ) , J. Houserek [-] (24. M. Sosnar [-] ) , M. Svoboda [-] (62. P. Jenerál [-] ) , D. Růžička [-] , T. Lang [-] , J. Marek [-] , R. Janoušek [-] , Z. Chalupa [-] , L. Fryauf [-] , M. Procházka [-]