13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

Rezerva Bystřice rozhodla po přestávce

37. M. Straka , 59. M. Straka , 63. A. Feifer
32

Rezerva Bystřice rozhodla po přestávce, když po gólu v prvním poločase Radostínu nastřílela ve druhé půli další dvě branky.

První poločas přinesl jednu branku

V 13. kole okresního přeboru se za pěkného podzimního počasí utkala domácí rezerva Bystřice, která se pohybuje na konci tabulky a Radostín, kterému se v poslední době moc nedaří a již pětkrát v řadě nevyhrál.Před tímto zápasem měl Radostín na bystřické náskok tří bodů v tabulce a po očekávané výhře mohli domácí svého soupeře bodově dorovnat. V první půli ale obě obranné formace fungovali na jedničku. Domácí Petr v brance a i hostující Dupal za svá záda dlouho nepouštěli žádnou střelu až v samém závěru se přeci jen prosadil domácí Michal Straka a poslal bystřické do vedení - 1:0. A tak se šlo do kabin za jednogólového náskoku domácích barev.

Domácí rozhodli dvěmi góly ve druhé půli

Druhý poločas začal snahou hostů o vyrovnání, který ale domácí rázně odmítli a během pěti minut rozhodli o osudu utkání. V 59. minutě skóroval podruhé v zápase Michal Straka - 2:0. Výsledek pak pojistil v 63. minutě Adam Feifer - 3:0. Zbytek zápasu se již jen dohrával a domácí již nedovolili hostům skórovat a domácí Martin Petr tak udržel čisté konto. Domácí se tak po závěrečném hvizdu rozhodčího Hromádky mohli radovat z tříbodové výhry, která je bodově dorovnala s dnešním soupeřem. V posledním kle se bystřická rezerva představí v derby zápase na hřišti Rozsoch. Radostín přivítá rezervu Nové Vsi.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
Mirko Tomášek:

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek:

M. Petr [-] - D. Buršík [-] , M. Straka [-] (81. V. Svoboda [-] ) , A. Feifer [-] , T. Samek [-] , M. Hofmann [-] , P. Macháček [-] , M. Pavlíček [-] , J. Svoboda [-] , R. Kadlec [-] , R. Horák [-]

I. Dupal [-] - M. Špaček [-] (73. R. Hošek [-] ) , R. Večeřa [-] , P. Dvořák [-] , L. Oulehla [-] , D. Hrbek [-] , P. Císař [-] , D. Toman [-] , L. Kozel [-] , T. Kadlec [-] , O. Bradáč [-]

ŽK: 86. P. Dvořák .
Počet diváků: 18. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - DOLEŽAL Kristián, DEJNOŽKA Jiří (N).