Osová Bítýška ukončila úspěšný podzim vyhrou

38. A. Hlaváč (p.) , 62. M. Zobač - 10. P. Antoš , 22. J. Pohl , 50. M. Vařílek , 72. M. Vařílek , 85. P. Machát , 90. J. Pohl
35

První poločas se kopaly dvě penalty

K poslednímu podzimnímu zápasu dorazila na jimramovské Estadio za hasičárnou Osovka. Pro jimr boys to byla poslední šance vyhrát na podzim alespoň jeden zápas, ale narazili na kvalitního soupeře, který v zápase potvrdil podzimní výsledky. Domácí jak je již tradicí nastoupili nekoncentrovaně, nechali hostům spoustu prostoru a ti toho v první dvacetiminutovce dvakrát využili. Konkrétně Antoš s Pohlem názorně ukázali jak se zakončuje na vzdálenější tyč. Po půlhodině Bedýnka vyrobil pentli, ale Toša byl u tyče včas a střelu vyrazil, navíc za dalších osm minut potvrdil, že sám penalty spolehlivě proměňuje a potrestal faul na Pagiho. Zbytek poločasu se dohrál bez vážnější šance na obou stranách.

Hosté ve druhé půli čtyřikrát skórovali

Veškeré odhodlání domácích utnul již po pěti minutách druhé půle Vařílek, který si nikým neobtěžován navedl míč na šestnáctku a trefil k pravé tyči. Domácím je potřeba přičíst k dobru, že se o výsledek rvali i nadále. A i když Osovka byla v poli lepší přišlo v 62. minutě snížení, když Báček dostal do brány Nikitův dlouhý aut. Hosté lehce znejistěli, ale v 72. minutě jim znovu kapitán Vařílek vrátil klid a zvýšil na 4:2. Domácí otevřeli hru, ale šance si vypracovat nedokázali a tak jim ještě na konci zápasu Máchat s Pohlem dva kousky přidali. Jimramov tak zakončil podzim na poslední příčce a čeká jej přes zimu spousta práce, naopak Osovka je jen o bod druhá.

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: Naše vstupy do zápasů sou fakt na nakopání do prdele. Hecnula nás až chycená penalta a pak jsme začali alespoň bojovat, fotbalová kvalita byla jednoznačně na straně soupeře, který zaslouženě zvítězil. Podzim se nám hrubě nepovedl, teď máme 5 měsíců prostor s tím něco udělat. Trénovat hráči možnost mají, ale jestli budou chodit...Soupeři gratuluji k výhře i celému podzimu, díky za fair souboj, k čemuž přispěl i výborný výkon sudího Budína. Všem soupeřům přeji kvalitní zakončení sezóny, plodnou přípravu a na jaře vám snad body tak lehce nechávat nebudeme(smích).Sportu zdar, vesnické čutané zvlášť a DYCKY JIMRAMOV

SK Osová Bítýška
Jan Večeřa: Chtěl bych domácím poděkovat za velmi férový přístup k utkání. Nám se více dařila kombinace, ale domácí bojovali a nevzdali se za žádného stavu. Pokud se dostali do blízkosti naší šestnáctky byli nebezpeční. Rozhodla až závěrečná dvacetiminutovka kdy jsme přestali trefovat tyče a proměnili své šance. Stejně jako Pavel bych chtěl ocenit výborný výkon rozhodčího.

A. Hlaváč [-] - P. Borovský [-] , M. Dvořák [-] , Z. Novotný [-] (62. V. Peňáz [-] ) , J. Prüger [-] (62. P. Sedlák [-] ) - T. Gregor [-] , P. Nykodým [-] , L. Bednář [-] , V. Dostál [-] (62. M. Zavadil [-] ) - P. Sedlák [-] , M. Zobač [-]

J. Hršel [-] - R. Hemala [-] , P. Antoš [-] (67. P. Machát [-] ) , A. Trojan [-] , M. Vařílek [-] (74. P. Karmasin [-] ) , M. Klusák [-] , O. Liška [-] , J. Malý [-] (46. O. Zeman [-] ) , T. Karmazín [-] , T. Malý [-] (66. A. Karásek [-] ) , J. Pohl [-]

ŽK: 75. M. Zobač - 84. O. Liška , 88. R. Hemala .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: BUDÍN Jan - KALVODA David, PAJKR Jaroslav (N).